2/16/2019
شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
مردم با عبور از اصلاح‌طلبان و اعتدالیون به اصولگرایان روی نمی‌آورند/ تبلیغ علیه روحانی موجب ایجاد موج ناامیدی در جامعه شده است/ مردم از اصولگرایان عبور کرده‌اند
سلحشوری در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:

مردم با عبور از اصلاح‌طلبان و اعتدالیون به اصولگرایان روی نمی‌آورند/ تبلیغ علیه روحانی موجب ایجاد موج ناامیدی در جامعه شده است/ مردم از اصولگرایان عبور کرده‌اند

یک نماینده مجلس معتقد است که تبلیغات علیه روحانی موجب ایجاد موج ناامیدی در جامعه شده است. او خطاب به افرادی که به دنبال ناامیدی مردم هستند گفت: مردم از اصولگراها که گذشتند، اگر از اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌ها هم بگذرند؛ این افراد مطمئن باشند که به آنها روی نمی‌آورند.

اعتمادآنلاین| پروانه سلحشوری نماینده تهران و رییس فراکسیون زنان مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار اعتمادآنلاین با تاکید بر لزوم حمایت از دولت، گفت: در شرایط کنونی باید همه دست به دست هم دهیم و دولت را کمک کنیم. دولت مستقر باید مورد حمایت قرار بگیرد چرا که در شرایط سختی هستیم که کشور نیاز به همدلی و انسجام و اتحاد دارد.

 

وی  در خصوص عملکرد دولت، تاکید کرد: دولت به صورت یک مجموعه کامل و یک پکیج نیست بلکه وزارتخانه‌ها و نهادهای مختلفی دارد و هر کدام در حوزه‌های خودشان اقداماتی را انجام داده‌اند. برخی از حوزه‌های مجلس از عملکرد مسئولان اجرایی راضی نبوده و در رای گیری‌ها هم همیشه دچار مشکل بوده‌اند.

 

این نماینده مجلس تاکید کرد: ما از دولتمردان انتظار داریم همان گونه که صحبت می کنند، عمل کنند.

 

سلحشوری با اشاره به پمپاژ شدن ناامیدی در کشور از سوی برخی افراد، گفت: اگر بار دیگر رقابت میان آقای روحانی و رقبای ایشان در سال 92 باشد، باز هم مردم به روحانی رای می دهند.

 

وی ادامه داد: تبلیغات علیه آقای روحانی زیاد است و همین امر موجب ایجاد نا امیدی نسبت به دولت و شخص آقای روحانی است. صدا و سیما مستقر است تا دولت را تخریب کند.

 

رییس فراکسیون زنان خطاب به افرادی که به دنبال ایجاد ناامیدی در کشور هستند، گفت: این افراد فکر نکنند کاری که انجام می‌دهند نفعی برای آنها در بر خواهد داشت، مردم از اصولگراها که گذشتند، اگر از اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌ها هم بگذرند؛ این افراد مطمئن باشند که به آنها روی نمی‌آورند.

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها