3/21/2019
پنج شنبه، ۰۱ فروردین ۱۳۹۸
تصویرسازی فیلم‌های سینمایی در یک کتاب

تصویرسازی فیلم‌های سینمایی در یک کتاب

کتاب «سینما گرافی» نوشته متئو کیواسچی و جیان مارکو میلسی با ترجمه وحید کیان توسط نشر سپاس روانه بازار کتاب شده است.

اعتمادآنلاین| اینفوگرافی، هنری که با استفاده از علائم و گرافیک به بیان موضوعات مختلف می‌پردازد، یک ویژگی شاخص و متمایز نسبت به سایر انواع هنر دارد و آن اینکه تقریبا به میزانی برابر برای تمامی افراد قابل فهم خواهد بود فارغ از زبان، سن و میزان سواد.

 

«سینما گرافی» نخستین کتاب در حوزه‌ی پیوند سینما و گرافیک است که نشر سپاس آن را منتشر کرده. کتابی بسیار جالب و هیجان انگیز، که باتوجه به استفاده از هنر اینفوگرافی پیشنهادی بسیار مناسب برای افراد مختلف، به ویژه دانشجویان رشته‌های سینما و همینطور علاقمندان به فیلم و سینما است، سینما گرافی تنها یک کتاب نیست بلکه می‌توان آن‌را به عنوان نوعی بازی و سرگرمی نیز در نظر گرفت. خوانندگان کتاب می‌توانند زمانی‌که در جمع دوستان و آشنایان خود حضور دارند با طراحی یک بازی بعد از مشاهد‌ه‌ی تصاویر کتاب، فیلمی که تصاویر به آن اشاره دارد را حدس بزنند.

 

در دوره‌ای که مدام به خیل عاشقان سینما اضافه می‌شود، کتابی که سکانس‌های معروف‌ترین فیلم‌ها را به عاملی برای سرگرمی و بازی مبدل کرده بسیار خواندنی و شاید بهتر بتوان گفت سرگرم کننده خواهد بود.

 

کتاب «سینما گرافی» نوشته متئو کیواسچی و جیان مارکو میلسی با ترجمه وحید کیان توسط نشر سپاس در 185 صفحه به بهای 19000 تومان منتشر شده است.

 

منبع:ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها