2/18/2019
دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
درباره پرونده قائم مقام قالیباف اطلاعات دقیق داده شود
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران:

درباره پرونده قائم مقام قالیباف اطلاعات دقیق داده شود

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: اطلاعات دقیق پرونده قائم مقام قالیباف به نمایندگان تهران در شورای اسلامی شهر ارائه شود.

اعتمادآنلاین| سید حسن رسولی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین مزیت‌های نسبی جریان اصلاحات، سلامت و راست‌گویی رهبری و رهروان آن است، گفت: یک‌لحظه تصور کنید اگر اتفاقات مفسدانه دولت‌های بعد از اصلاحات در دوران 8 ساله حضور این جریان در رأس قدرت انتخابی، رخ‌داده بود آن روز منتقدان وی و امروز معتقدان به او چه رفتاری برمی‌گزیدند؟

 

وی با اشاره به متن استعفای نامه ریس سابق سازمان بازرسی شهرداری  ادامه داد: با توجه به هویت یکدست اصلاح‌طلبی شورای پنجم و اطمینان من(خزانه‌دار) به پاک دستی تمام همکاران، حتماً جناب محمدجواد شیرازی رئیس سابق سازمان بازرسی شهرداری تهران باید با اثبات یا اصلاح گزاره استفاده‌ شده در نوشتارشان به‌عنوان رزمنده‌ای اصلاح‌طلب مبنی بر ایجاد شائبه فشار‌های وارده از سوی برخی مراکز قدرت مبنی بر کنترل و توقف حرکت سازمان بازرسی شهرداری تهران و توصیه های سیاسیون، وزرا، نمایندگان مجلس و شورای شهر برای اغماض در مبارزه با فساد و تخلفات، به صیانت از سرمایه اجتماعی اصلاحات که بخشی از آن امروز در گروی مواضع و رفتار ما متبلور است، کمک کند.

 

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران همچنین تصریح کرد: انتظار دارم شورا، شهردار و آقای رئیس به‌سادگی از این موضوع عبور نکنند و با ورود دقیق به این ادعا، گزارش کامل آن را به استحضار شهروندان تهران برسانند.

 

رسولی در تذکر دوم به شهردار تهران درباره عدم ارائه گزارش از وضعیت پرونده مالی قائم مقام  شهردار  اسبق تهران هم اشاره و اظهار کرد: از آنجا که پیش از این نیز در این خصوص تذکر داده ام اما متاسفانه پاسخی دریافت نکرده ام. از این رو مجددا متذکر می شوم، اطلاعات دقیق این پرونده به نمایندگان تهران در شورای اسلامی شهر ارائه شود و نتیجه اقدامات حقوقی صورت گرفته که متضمن احقاق حقوق شهروندی و صیانت از اموال عمومی است، اعلام شود.

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها