1/17/2019
پنج شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷
 ذوالفقاری گفت بازداشت‌شدگان محیط‌زیستی را جاسوس نمی‌دانیم/ ابراز امیدواری وزارت کشور برای حل مشکلات بازداشتی‌ها
روایت وکیل خانواده سیدامامی از دیدار خانواده‌های فعالان محیط‌زیستی بازداشت شده با معاون امنیتی وزارت کشور در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:

ذوالفقاری گفت بازداشت‌شدگان محیط‌زیستی را جاسوس نمی‌دانیم/ ابراز امیدواری وزارت کشور برای حل مشکلات بازداشتی‌ها

خانواده فعالان محیطزیستی نسبت به وضعیت بازداشتی‌ها ابراز نگرانی کرده‌اند
وکیل خانواده سیدامامی گفت: معاون امنیتی وزارت کشور با تاکید بر این موضوع که بازداشت شدگان محیط‌زیستی در بررسی‌های وزارت کشور هم مانند وزارت اطلاعات جاسوس شناخته نشده‌اند، ابراز امیدواری کرد به زودی مشکلات این فعالان حل شود.

اعتمادآنلاین| خانواده‌های فعالان محیط‌زیستی بازداشت شده، همسر مرحوم سیدامامی و وکلای خانواده مرحوم سیدامامی (پیام درفشان و آرش کیخسروی) با حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور ایران دیدار کرده‌اند؛ این خبری است که پیام درفشان یکی از وکلای خانواده سیدامامی به «اعتمادآنلاین» داده و گفته که جلسه خانواده‌های محیط‌زیستی با ذالفقاری در وزارت کشور برگزار شده است و خانواده فعالان محیط‌زیستی در این جلسه نسبت به وضعیت بازداشتی‌ها ابراز نگرانی کرده‌اند.

 

این وکیل پایه یک دادگستری که در جلسه خانواده‌های بازداشت‌شدگان محیط‌زیستی با معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور حضور داشته، گفت: خانواده‌ها از حقوق بازداشتی‌های خود صحبت کردند و دغدغه‌های خود را در این باره با معاون امنیتی در میان گذاشتند.

 

وکیل خانواده سیدامامی ادامه داد: ذوالفقاری معاون امنیتی وزارت کشور هم درباره این موضوع تاکید کرد که دیدگاه وزارت کشور درباره بازداشت‌شدگان محیط‌زیستی مانند وزارت اطلاعات است.

 

به گفته درفشان، معاون امنیتی وزارت کشور با تاکید بر این موضوع که بازداشت شدگان محیط‌زیستی در بررسی‌های وزارت کشور هم مانند وزارت اطلاعات جاسوس شناخته نشده‌اند، ابراز امیدواری کرده که به زودی مشکلات این فعالان حل شود.

 

وکیل خانواده سیدامامی در ادامه گفت: معاون امنیتی وزارت کشور اقداماتی را که از طرف وزارت کشور در حال انجام شدن است برای خانواده‌ها توضیح داد تا هر چه سریعتر اوضاع براساس آنچه وزیر اطلاعات مطرح کرده بود و معاون امنیتی هم به آن تاکید داشت مدیریت شود.

 

این اظهارات درحالی از سوی درفشان صورت گرفته که تلاش‌های «اعتمادآنلاین» برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این جلسه از سیّد سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور و حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور بی‌نتیجه ماند.

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها