2/18/2019
دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
 حضور فعال پلیس راهور در زمان اوج بار ترافیک صبحگاهی در پایتخت
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد:

حضور فعال پلیس راهور در زمان اوج بار ترافیک صبحگاهی در پایتخت

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه اوج بار ترافیکی صبحگاهی از ساعت 6 تا 6:30 بوده است، گفت: مأموران پلیس راهور از ساعت 5:30 در معابر حضور فعال دارند.

اعتمادآنلاین| سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه اوج بار ترافیکی صبحگاهی از ساعت 6 تا 6:30 بوده است، گفت: مأموران پلیس راهور از ساعت 5:30 در معابر حضور فعال دارند.

 

وی افزود: با توجه به تغییر ساعت کاری ادارات شهر تهران، بار ترافیکی صبحگاهی زودتر شروع شده و برخی معابر که ترافیک صبحگاهی‌شان در حدود ساعت 7 یا 8 شروع می‌شد، امروز زودتر بار ترافیکی صبحگاهی را تجربه کردند.

 

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: با توجه به این تغییر ساعت بار ترافیکی ورودی به شهر تهران نیز زودتر آغاز شد در حال حاضر بدون هیچ‌گونه مشکلی در حال جذب شدن است.

 

سرهنگ عابدی گفت: اوج بار ترافیکی صبحگاهی امروز از ساعت 6 تا 6:30 بوده است.

 

این مقام ارشد راهور فاتب با اعلام این مطلب که عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی از ساعت 5:30 صبح در سطح معابر مستقر بوده‌اند، از رانندگان درخواست کرد که همواره قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را لحاظ کنند.

 

وی گفت: پلیس راهور پیش‌بینی‌های لازم ترافیکی را برای زمان تعطیلی ادارات در نظر گرفته و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

 

سرهنگ عابدی از رانندگان درخواست کرد که با توجه به تردد عابران پیاده در معابر در هنگام رانندگی حتماً توجه به جلو و سرعت مطمئنه را مدنظر داشته باشند.

 

منبع: فارس

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها