2/18/2019
دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
بعید است منتجب‌نیا در جریان بیانیه دفتر خود باشد
الیاس حضرتی:

بعید است منتجب‌نیا در جریان بیانیه دفتر خود باشد

الیاس حضرتی گفت: این وسط بعید نمی‌دانم که عده‌ای شیطنت کرده باشند اما بالاخره آنچه در حزب اتفاق افتاده، قانونی است و اسناد و مدارک آن هم موجود است و ما چیزی برای پنهان کردن نداریم.

اعتمادآنلاین| الیاس حضرتی که در جلسه اخیر شورای مرکزی حزب اعتماد ملّی به عنوان قائم‌مقام این حزب انتخاب شده، به بیانیه اخیر دفتر رسول منتجب‌نیا واکنش نشان داد.

 

او امروز سه شنبه در رونامه اعتماد نوشت: «آقای منتجب‌نیا بزرگ ما هستند و من شخصا احترام زیادی برای ایشان قائلم و همچنان جزو دوستداران‌شان هستم. سابقه دوستی و همکاری ما با ایشان به سال‌های قبل برمی‌گردد و با شناختی که من از ایشان و از مواضع‌ ایشان دارم بعید می‌دانم در جریان این نامه یا بیانیه بوده باشند. این نامه یا بیانیه منتسب به دفتر ایشان است و البته من شخصا نویسنده نامه را که به اعتباری مسوول دفتر ایشان هم هست، نمی‌شناسم. آنچه می‌دانم این است که این ادبیات و این نگاه نمی‌تواند متعلق به آقای منتجب‌نیا باشد.»

 

حضرتی، بیانیه مزبور را بیانیه‌ای دانسته که به نفع اصلاح‌طلبان، و در شأن حزب اعتماد ملی و دبیرکل آن نیست و ادامه می‌دهد: «این وسط بعید نمی‌دانم که عده‌ای شیطنت کرده باشند اما بالاخره آنچه در حزب اتفاق افتاده، قانونی است و اسناد و مدارک آن هم موجود است و ما چیزی برای پنهان کردن نداریم.»

 

ماجرا از این قرار است که روز جمعه، جلسه شورای مرکزی حزب اعتماد ملّی برگزار شد و با استعفای رسول منتجب‌نیا؛ قائم‌مقام حزب، موافقت شد و الیاس حضرتی به عنوان قائم‌مقام جدید انتخاب شد.

 

در پی این اتفاق، برخی اعضای شورای مرکزی حزب، از جمله آزادی‌منش، دوستی و قائمی، مصاحبه‌هایی انجام دادند و نسبت به این انتخاب اعتراض کردند و جلسه مزبور را فاقد رسمیت عنوان کردند.

 

در ادامه، دفتر رسول منتجب‌نیا، بیانیه تندی را علیه الیاس حضرتی صادر کرد و جلسه انتخاب وی را غیرقانونی و کودتاگونه توصیف کرد.

 

 

منبع: روزنامه اعتماد 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها