2/16/2019
شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
دغدغه‌ تعطیل شدن یا نشدن کارخانه «ماشین‌سازی تبریز»
نماینده مردم تبریز مطرح کرد؛

دغدغه‌ تعطیل شدن یا نشدن کارخانه «ماشین‌سازی تبریز»

نماینده مردم تبریز گفت: اگر دغدغه‌ای وجود داشته باشد مبنی بر اینکه ماشین‌سازی تعطیل می‌شود و یا مشکلی برای توسعه این کارخانه پیش می‌آید، راه‌های حل این مشکل با وزیر اقتصاد و نمایندگان تبریز بررسی می‌شود.

اعتمادآنلاین| مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز با اشاره به واگذاری ماشین سازی تبریز به بخش خصوصی، گفت: این واگذاری دغدغه‌هایی میان کارکنان ماشین سازی و نگرانی‌هایی در مردم تبریز ایجاد کرده است.

 

نائب رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برای بررسی واگذاری ماشین سازی نمایندگان شهر تبریز با وزیر اقتصاد جلسه‌ای برگزار کردند، افزود: مقرر شد که وزیر اقتصاد از خریدار و سرمایه گذار ماشین سازی تبریز برنامه راهبردی را اخذ کرده و در نهایت جلسه‌ای در این باره برگزار شود.

 

نگرانی مردم تبریز درباره تعطیلی کارخانه ماشین سازی

وی ادامه داد: اگر روند و فعالیت سرمایه گذار در کارخانه ماشین سازی در جهت توسعه و راه اندازی این کارخانه باشد، نمایندگان نیز کمک می‌کنند که این اتفاق تسریع شده و موانع پیش روی این فرد برای توسعه ماشین سازی برداشته شود.

 

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نگرانی مردم درباره تعطیلی این کارخانه، تصریح کرد: اگر دغدغه‌ای وجود داشته باشد مبنی بر اینکه ماشین سازی تعطیل می‌شود و یا مشکلی برای توسعه این کارخانه پیش می‌آید، راه حل‌های حل این مشکل با وزیر اقتصاد و نمایندگان تبریز بررسی می‌شود تا اجازه ندهیم که ماشین سازی با این سابقه طولانی تعطیل شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها