1/17/2019
پنج شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷
از تقوایی بسیار آموخته‌ام/ هنرمندان واقعی را بیکار کردند/ نبود کسانی مثل تقوایی و بیضایی موجب آسیب به فرهنگ و هنر شد
عزت‌الله انتظامی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:

از تقوایی بسیار آموخته‌ام/ هنرمندان واقعی را بیکار کردند/ نبود کسانی مثل تقوایی و بیضایی موجب آسیب به فرهنگ و هنر شد

عزت‌الله انتظامی می‌گوید: «حقی که آقای تقوایی بر‌گردن سینما و تلویزیون دارد بر کسی پوشیده نیست. هنر و فرهنگ ما امروز دچار آسیب شده و دلیل آن هم نبود کسانی مثل تقوایی و بیضایی است.»

اعتمادآنلاین|علی پاکزاد- آقای بازیگر. این صفت برازنده استاد بازیگری سینمای ایران است. انتظامی این روزها به‌ندرت با رسانه‌ها صحبت می‌کند. اما سالروز تولد ناصر تقوایی باعث شد تا عزت‌الله انتظامی گپی کوتاه با اعتمادآنلاین داشته باشد.

 

عزت‌الله انتظامی بازیگر مطرح و پیشکسوت سینمای ایران همزمان با سالروز تولد ناصر‌تقوایی کارگردان نامدار ایران به اعتمادآنلاین گفت: «ناصر‌ تقوایی حق زیادی بر گردن سینما و تلویزیون ایران دارد. عدم حضور او این روزها کاملا مشهود است. هنر و فرهنگ ما امروز دچار آسیب شده و دلیل آن هم نبود کسانی مثل تقوایی و بیضایی است. از تقوایی چیزهای زیادی آموخته‌ام. خدا را شکر که جرات این را دارم بگویم که آموخته‌ام و می‌توانم به افرادی که مهم هستند احترام بگذارم.» 

 

انتظامی ادامه داد : «سایه ناصر‌ تقوایی مستدام باشد. امروز هر کسی را که کار بلد است و هنری دارد بیکار کرده‌اند و دیگر هنرمندان واقعی جای خاصی ندارند. سیاست سیستم این است که افراد کاربلد در گود نباشند. امیدوارم آخر و عاقبت همه ما به خیر شود.»

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها