2/21/2019
پنج شنبه، ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
زمان معارفه رونالدو اعلام شد

زمان معارفه رونالدو اعلام شد

مراسم معارفه کریستیانو رونالدو مهاجم جدید بانوی پیر دوشنبه هفته‌ آینده در ورزشگاه آلیانس برگزار می‌شود.

اعتمادآنلاین| کریستیانو رونالدو دیشب (سه‌شنبه) به یوونتوس پیوست و دوشنبه هفته‌ آینده مراسم معارفه ستاره پرتغالی برگزار خواهد شد. تورینی‌ها یک هفته‌ فرصت دارند تا به بهترین شکل ممکن از یکی از بهترین بازیکنان جهان استقبال کنند.

 

رونالدو پس از 9 سال رئال مادرید را ترک کرد. او توانست در این مدت موفقیت‌های زیادی را کسب کند اما اکنون چالش‌ها، لیگ، هواداران، ورزشگاه جدید و مدیران جدیدی خواهد داشت.

 

ورزشگاه آلیانس با ظرفیت 41 هزار و 505 نفر برای استقبال از ستاره پرتغالی کوچک به نظر می‌رسد. اگر در سال 2009  سانتیاگوبرنابئو پر از تماشاگر شده بود، اکنون علاقه هواداران به حضور در مراسم معارفه این ستاره  بیشتر شده است.  گاتزتا دلواسپورت، نوشت: دوشنبه روز خاصی خواهد بود.

 

رونالدو ابتدا تست پزشکی را خواهد گذراند و سپس به کمپ ورزشی یوونتوس خواهد رفت تا قراردادش را به امضا برساند. او در پایان در جشن آلیانس حضور خواهد یافت.

 

تب حضور رونالدو به شدت شهر تورین را تحت تاثیر قرار داده است. در این روزها پیراهن شماره "هفت" یوونتوس در نقاط مختلف این شهر دیده می‌شود. دوشنبه هفته‌ آینده هیجان به اوج خود در ورزشگاه آلیانس خواهد رسید.

 

رونالدو فردا (پنجشنبه) با یک هواپیمای اختصاصی به تورین سفر خواهد کرد.

 

منبع: ایسنا

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها