1/17/2019
پنج شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷
یک مرد 87 ساله اوکراینی صاحب بزرگترین خانواده جهان

یک مرد 87 ساله اوکراینی صاحب بزرگترین خانواده جهان

روزنامه دیلی میل اعلام کرد «پاول سامونیک» 87 ساله با داشتن خانواده‌ای متشکل از 346 فرد رکورد پرتعدادترین خانواده جهان را در اختیار دارد. به نوشته این روزنامه انگلیسی پاول 13 فرزند، 127 نوه و 203 نتیجه دارد.

اعتمادآنلاین| یک مرد 87 ساله اوکراینی به عنوان دارنده بزرگترین خانواده جهان در آستانه ورود به کتاب رکوردهای جهان «گینس» است.

 

به گزارش گروه بین‌الملل اعتمادآنلاین، روزنامه دیلی میل اعلام کرد «پاول سامونیک» 87 ساله با داشتن خانواده‌ای متشکل از 346 فرد رکورد پرتعدادترین خانواده جهان را در اختیار دارد. به نوشته این روزنامه انگلیسی پاول 13 فرزند، 127 نوه و 203 نتیجه دارد.

 

علاوه بر آن طول عمر این مرد اوکراینی به او این امکان را داده تا فرزندان نبیره‌هایش را هم به چشم ببیند. خانواده این پیرمرد اوکراینی در روستای «دوربیسلاو» در جنوب این کشور زندگی می‌کند. این پدر بزرگ که یک کارگر ساختمانی بازنشسته است می‌گوید اعضای خانواده خوبی داشته و همه با هم در امور زندگی با یکدیگر همیاری می‌کنند. هر یک از اعضای خانواده هم که بخواهد ازدواج کند به کمک بقیه اعضای خانواده خانه‌ای در همین روستای محل سکونتشان برایش ساخته می‌شود.

 

پیش از این دولت اوکراین سندی را مبنی بر داشتن بزرگ‌ترین خانواده کشور به این مرد اوکراینی داده بود. او که بزرگترین مشکل زندگی‌اش را حفظ کردن نام نوادگانش عنوان می‌کند به زودی نامش در کتاب گینس به جای فردی که صاحب یک خانواده 192 نفری بود ثبت خواهد شد.

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها