11/22/2019
جمعه، ۰۱ آذر ۱۳۹۸
روحانی با نمایندگان مجلس تعامل لازم را ندارد/ تعامل نکردن رئیس‌جمهور با نمایندگان یا به دلیل مشغله‌هایش است یا انگیزه‌های خاص
علی‌ اکبری عضو فراکسیون امید در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:

روحانی با نمایندگان مجلس تعامل لازم را ندارد/ تعامل نکردن رئیس‌جمهور با نمایندگان یا به دلیل مشغله‌هایش است یا انگیزه‌های خاص

از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون با رئیس‌جمهور جلسه مشترکی نداشته‌ایم
یک عضو فراکسیون امید معتقد است روحانی تعامل لازم را با نمایندگان نداشته و ‌برگزار نکردن جلسه از سوی رئیس‌جمهور با نمایندگان در حالی است که بسیاری از مسائل با گفت‌وگو حل می‌شود و این یک اصل است.

اعتمادآنلاین| علی‌ اکبری نماینده شیراز و عضو فراکسیون امید با بیان اینکه تعامل رئیس‌جمهور با نمایندگان مناسب نیست، گفت: تعامل رئیس‌جمهور با نمایندگان یکی از مشکلات کنونی است که دو دلیل می‌تواند داشته باشد یا ایشان مشغله‌های فراوانی دارد و یا انگیزه خاص.

 

او در گفت‌وگو با «اعتمادآنلاین» گفت: اما به هر جهت روحانی با نمایندگان و سه فراکسیون سیاسی تعامل کمی دارد. دولت نتوانسته حق مطلب را ادا کند و تعامل لازم را با نمایندگان داشته باشد.

 

این نماینده مجلس با انتقاد از تعامل دولت با نمایندگان، تأکید کرد: از ابتدای دولت دوازدهم تاکنون با رئیس‌جمهور جلسه مشترکی نداشته‌ایم. ایشان تنها در جلسه تقدیم بودجه در مجلس حاضر شدند و جلسه‌ای با فراکسیون‌ها نداشته است.

 

اکبری گفت: ‌عدم برگزاری جلسه از سوی رئیس‌جمهور با نمایندگان در حالی است که بسیاری از مسائل در گفت‌وگو حل می‌شود و این‌یک اصل است اما اگر تنها مسائل از طریق تریبون‌ها، رسانه‌ها و مطبوعات گفته شود، چیزی می‌شود که در حال حاضر با آن روبرو هستیم و رویه خوبی هم نیست.

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها