7/27/2021
سه شنبه، ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
گرد و غبار در مناطق شرقی کشور/ تهران گرمتر می‌شود
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خبر داد:

گرد و غبار در مناطق شرقی کشور/ تهران گرمتر می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش هوای تهران در روزهای آتی خبر داد.

اعتمادآنلاین| احد وظیفه مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت آب و هوایی کشور گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و داده‌های هواشناسی طی سه روز آینده در برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات البرز و برخی نقاط سواحل دریای خزر افزایش ابر، رگبار پراکنده و در شمال غرب گاهی با رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

 

وی ادامه داد: پنجشنبه (11مرداد) و جمعه(12مرداد) برای برخی از نقاط هرمزگان،؛ جنوب کرمان و جنوب شرق فارس افزایش ابر،‌ رگبار و رعدوبرق رخ خواهد داد.

 

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: طی سه روز آینده برای استان‌های واقع در شرق و جنوب شرق به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با گردوخاک و کاهش دید و در همین مدت برای استان‌های واقع در جنوب غرب وزش باد در برخی مناطق همراه با گردوغبار پیش‌بینی می‌شود.

 

وی در پایان به وضعیت جوی تهران نیز اشاره کرد و گفت: برای تهران نیز در روز پنجشنبه (11 مرداد) آسمانی صاف گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 37 و 27 درجه سانتی‌گراد در روز جمعه (12 مرداد) آسمانی صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 38 و 28 درجه سانتی‌گراد و در روز شنبه  (13 مرداد) نیز به آسمانی صاف همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 39 و 28 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

 
منبع: مهر

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها