1/18/2019
جمعه، ۲۸ دی ۱۳۹۷
یارانه‌های اقشار پایین را می‌توان تا 150 هزار تومان افزایش داد/ قیمت سوخت نباید افزایش یابد/ مصرف سوخت مدیریت شود
الیاس حضرتی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

یارانه‌های اقشار پایین را می‌توان تا 150 هزار تومان افزایش داد/ قیمت سوخت نباید افزایش یابد/ مصرف سوخت مدیریت شود

الیاس حضرتی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت رسیدگی به بیمه بیکاری جوانان گفت: می‌توان یارانه دهک‌های پایین جامعه را به ازای هر نفر، 100 تا 150 هزار تومان افزایش داد.

اعتمادآنلاین| الیاس حضرتی درباره وضعیت اقتصادی فعلی کشور و راه‌حل‌هایی که برای آن وجود دارد، بیان کرد: فکر می کنم در شرایط فعلی اقتصاد کشور، دولت باید اقدامات سریع و اورژانسی انجام دهد.  

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت باید به ارتقای نشاط اجتماعی در جامعه توجه کند و در حوزه سیاسی نیز باید اقداماتی مانند آزادی زندانیان سیاسی و روزنامه نگاران و همچنین رفع حصر  و رفع  ممنوعیت های برای رئیس دولت اصلاحات، انجام دهد.      

 

اقشار ضعیف جامعه از لحاظ درآمدی نباید زیر چرخ سنگین گرانی از بین بروند

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود:در حوزه سیاست خارجی ارتباط دولت باید با کشورهای همسایه و منطقه افزایش یابد.برای رفع مشکلات اقتصادی مردم باید منابع درآمدی جدید ایجاد شود و اجازه نداد که مردم مخصوصا اقشار ضعیف جامعه از لحاظ درآمدی زیر چرخ سنگین گرانی و تورم از بین برود.  

 

مشتری دست به نقد برای سوخت در مرزهای کشور وجود دارد

 

حضرتی عنوان کرد: پیشنهاد می دهم که قیمت سوخت افزایش نیابد بلکه باید میزان مصرف سوخت مدیریت و به هر خودرو 60لیتر سوخت در ماه براساس  کارت سوخت تعلق بگیرد چرا که در مرزهای کشور، مشتری دست به نقد برای سوخت وجود دارد و ارز حاصل را می توان تبدیل به ریال کرد تا صرف افزایش یارانه ها شود.

 

یارانه هر نفر تا 150هزار تومان می تواند افزایش داد

 

حضرتی افزود: با منابع حاصل از مدیریت سوخت، می توان یارانه دهک های پایین جامعه را به ازای هر نفر تا 100 تا 150هزار تومان افزایش داد و بخشی از منابه را برای بیمه جوانان بیکار اختصاص داد.

 

منبع: خانه ملت 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها