12/12/2019
پنج شنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۸
جدایی من از اعتدال و توسعه کذب است/ نشر دهندگان منابع خبری دقیق‌تری برای خود بیابند
اکبر ترکان، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه

جدایی من از اعتدال و توسعه کذب است/ نشر دهندگان منابع خبری دقیق‌تری برای خود بیابند

اکبر ترکان، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه ضمن تکذیب جدایی خود از این حزب گفت: جلسات در حزب و اعتدال و توسعه به طور منظم برگزار می‌شود. من هم اصل را بر حضور فعال در جلسات گذاشته‌ام. البته طبیعی است که به دلیل مشغله کاری فرصت نکنم به برخی جلسات برسم.

اعتمادآنلاین| در پی اخبار منتشر شده در فضای مجازی، اکبر ترکان جدایی خود از حزب اعتدال و توسعه را تکذیب کرد. این عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه شایعه جدایی‌ از این حزب را رد و بیان کرد: نمیدانم چنین شایعاتی را چه کسانی و به چه منظوری ترویج می‌دهند اما به رسانه‌های منتشرکننده این گونه خبرهای نادرست توصیه می کنم منابع خبری دقیق تری برای خود بیابند.

 

این عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه تصریح کرد: جلسات در حزب و اعتدال و توسعه به طور منظم برگزار می‌شود. من هم اصل را بر حضور فعال در جلسات گذاشته‌ام. البته طبیعی است که به دلیل مشغله کاری فرصت نکنم به برخی جلسات برسم.

 

ترکان افزود: در درون هر حزبی ممکن است در پاره‌ای موارد سلایق و دیدگاه‌های مختلفی برای رفع چالش‌های کشور در چارچوب اساسنامه و مرامنامه، به عنوان سند پذیرفته شده از سوی همه اعضای آن حزب، مطرح شود. چنین موضوعی نشان از پویایی و نقطه قوت آن حزب به شمار می‌رود.


وی در پایان گفت: در حزب اعتدال و توسعه نیز هر یک از اعضا نظرات خود را به طور شفاف در جلسات داخلی بیان می‌کنند و نهایتا درباره هر موضوع، با نظر جمعی تصمیمات اتخاذ و از سوی دبیرکل و مراجع ذیصلاح حزبی اعلام می شود.

 

منبع: ایسنا 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها