11/17/2019
یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۸
سپاه و ارتش در کنار هم می‌توانند با هر تهدیدی مقابله کنند
سردار امیرعلی حاجی‌زاده،‌ فرمانده نیروی هوایی ارتش

سپاه و ارتش در کنار هم می‌توانند با هر تهدیدی مقابله کنند

سردار امیرعلی حاجی‌زاده،‌ فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های کشور گفت: نیروی هوایی ارتش و نیروی هوافضای سپاه در کنار هم می‌توانند با هر نوع تهدیدی مقابله کنند و به هیچ دشمنی اجازه هیچ گونه جسارتی به کشورمان را نخواهند داد.

اعتمادآنلاین| سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه با حضور در ستاد فرماندهی نیروی هوایی ارتش، با امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده جدید این نیرو دیدار کرد.

 

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این دیدار گفت: بحث هم افزایی مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا و جزو سیاست های فرمانده کل ارتش است.

 

وی با بیان این که بحث هوانوردی نیاز به دانش بسیار پیچیده ای دارد، خاطرنشان کرد: در این راستا لازم است از همه ظرفیت های موجود در کشور اعم از لشکری و کشوری استفاده کنیم. نیروی هوافضای سپاه به لطف خدا در بحث هوانوردی از دانش بسیار بالایی برخوردار است و موفقیت های بسیار خوبی را بدست آورده است.

 

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: ان‌شاء‌الله طی همفکری با فرمانده هوافضا سپاه در راستای ارتقاء توان رزمی، از ظرفیت های موجود در دو نیرو بهره برداری خواهیم کرد.

 

سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب امیر نصیرزاده به سمت فرماندهی نیروی هوایی ارتش گفت: مجموعه هوافضای سپاه و نیروی هوایی ارتش از گذشته ارتباطات تخصصی و تنگاتنگی باهم داشتند و باید این روابط ادامه دار باشد.

 

وی افزود: این دو نیرو به یکدیگر کمک های زیادی کرده اند و ما امروز در این راستا آمادگی خود را اعلام می‌کنیم و می توانیم مکمل یکدیگر باشیم.

 

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به تدبیر مقام معظم رهبری که ایجاد هم افزایی میان نیروهای مسلح است تصریح کرد: باید همکاری ها را بیش از پیش گسترش دهیم و امیدواریم هم افزایی میان این دو نیرو روند رو به گسترشی داشته باشد.

 

منبع: ایلنا 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها