خجسته خبر داد:نامه نمایندگان به سران سه قوه | اعتمادآنلاین
9/24/2020
پنج شنبه، ۰۳ مهر ۱۳۹۹
نامه نمایندگان به سران سه قوه/ نگذارید مدیران از عنوان «جانباز» سوءاستفاده کنند
امیر خجسته، دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد:

نامه نمایندگان به سران سه قوه/ نگذارید مدیران از عنوان «جانباز» سوءاستفاده کنند

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به لزوم اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: نمایندگان مجلس به سران قوا برای اجرای کامل قانون ممنوعیت به کار گیری بازنشسته‌ها نامه نوشته‌اند.

اعتمادآنلاین| امیر خجسته، دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس از نامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سران قوا برای اجرای کامل قانون ممنوعیت به کار گیری بازنشسته‌ها خبر داد.

 

وی اضافه کرد: با توجه به تصویب طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در مجلس و تائید آن در شورای نگهبان منتظریم که این قانون به درستی و کامل در کشور اجرائی شود و کسی به دنبال دور زدن قانون نباشد.

 

نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی از لزوم به کارگیری توان جوانان کشور سخن گفت و تأکید کرد: در این نامه به دنبال آن هستیم که هشدارهای لازم را برای اجرای هرچه سریعتر این قانون به تمامی نهادها و دستگاه‌ها بدهیم و همچنین اجازه ندهیم برخی بخواهند قانون را دور بزنند؛ به طور مثال شنیده‌ایم برخی از مقامات با مراجعه به بنیاد شهید به دنبال افزایش درصد جانبازی خود هستند تا از این قانون مستثنی شوند در حالیکه ما خطاب به بنیاد شهید می‌گوییم که تحت فشار این افراد قرار نگیرند.

 

خجسته همچنین تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی روند اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را به طور کامل رصد می‌کند و اجازه نخواهد داد مماشاتی در این زمینه صورت گیرد.

 

منبع: فارس

 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها