11/14/2019
پنج شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۸
تروریست‌ها با برخورد سخت مردم روبرو خواهد شد
محمود کیانوش‌راد، عضو حزب اتحاد ملت

تروریست‌ها با برخورد سخت مردم روبرو خواهد شد

عضو حزب اتحاد ملت با توجه به حمله تروریستی اهواز گفت: طی سال‌های گذشته، اعتقادات تجزیه‌طلبانه گروهک‌های تروریستی در هیچ کجای ایران نه تنها توجهات را به خود جلب نکرده، بلکه باعث افزایش وحدت و انسجام میان تمام اقوام در کشور شده است

اعتمادآنلاین| محمود کیانوش‌راد، عضو حزب اتحاد ملت در محکومیت حمله تروریستی  به مراسم رژه نیروهای مسلح اهواز بیان کرد: حمله تروریستی در اهواز، آن‌هم اهوازی که در آن عرب‌ها در کنار سایر اقوام ایرانی بیشترین فداکاری‌ها را برای انقلاب در طول سالیان دفاع مقدس جهت پاسداری از اسلام و ایران انجام دادند از سوی تمامی مردم ایران، عملی محکوم شده است.

 

وی ادامه داد: طی سال‌های گذشته، اعتقادات تجزیه طلبانه گروهک‌های تروریستی در هیچ کجای ایران نه تنها توجهات را به خود جلب نکرده، بلکه باعث افزایش وحدت و انسجام میان تمام اقوام در کشور شده است؛ چراکه مردم با چنین اقداماتی نه تنها با تروریست‌ها و حامیان آنها  همصدا نمی‌شوند بلکه  نسبت به جمهوری اسلامی وحدت بیشتری پیدا می‌کنند.

 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب سپس گفت: دشمنان و گروه‌های تروریستی بدانند این که گروهی با ادعای تجزیه طلبی با حمله به مردم بخواهد با ایجاد رعب و وحشت کارهایش را پیش ببرد با برخورد سخت مردم روبرو خواهد شد.

 

وی همچنین گفت: تجزیه طلبان در مرزهای کشور هیچ گاه با حامیان ایرانی روبرو نبودند. همواره عرب‌های کشور ما به عنوان مرزداران جمهوری اسلامی ایران چه در ابتدای انقلاب  در برخورد با عوامل و سرویس‌های جاسوسی بعث عراق و چه در طول هشت سال دفاع مقدس با تقدیم هزاران شهید در مقابل هرگونه حرکت تجزیه طلبانه ایستادگی کردند.

 

منبع: ایسنا 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها