2/20/2019
چهارشنبه، ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
نیروی انتظامی مظهر اقتدار برخاسته از خاستگاه مردمی و زوال‌ناپذیر است
پیام سرلشکر باقری به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

نیروی انتظامی مظهر اقتدار برخاسته از خاستگاه مردمی و زوال‌ناپذیر است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به فرمانده ناجا، نیروی انتظامی را نماد پلیس مقتدر، هوشمند، توانا و با کفایت و مظهر اقتدار برخاسته از خاستگاه مردمی و زوال‌ناپذیر دانست.

اعتمادآنلاین| سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی پیامی به فرمانده ناجا با تبریک هفته نیروی انتظامی، از تلاش های ماندگار و غرورانگیز این نیرو در تولید امنیت، فرهنگ سازی و آگاهی بخشی جامعه در قبال حاکمیت قانون قدردانی کرد.

 

متن پیام به این شرح است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم

 

 برادر ارجمند سرتیپ پاسدار حسین اشتری

 

 فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

 

 با سلام و تحیات

 

 فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و موسم تکریم و پاسداشت مجاهدت ها و حماسه آفرینی های ناجا را به جنابعالی و آحاد فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم، شجاع و غیرتمند آن نیرو و خانواده‌های معزز آنان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

 نگاه منصفانه و واقع‌بینانه به کارنامه نیروی انتظامی بیانگر افتخارات و موفقیت های سترگ این نیرو در عرصه مواجهه با پدیده های متنوع و پیچیده مأموریتی و مدیریت و رویارویی هوشمندانه با حوادث و رخدادهای کشور به ویژه آنچه طی یکسال اخیر توسط بدخواهان انقلاب و نظام فراروی جامعه اسلامی قرار گرفته است، بوده و عبور پیروزمندانه ناجا و سایر نیروهای مسلح از این میدان خطیر، ابتر ماندن نقشه‌ها و توطئه‌های شیطانی دشمن و شکست خفت بار آنان را سبب شده است.

 

 امروز نیروی انتظامی نماد پلیس مقتدر، هوشمند، توانا و با کفایت و مظهر اقتدار برخاسته از خاستگاه مردمی و زوال ناپذیر است که با آسیب زدایی و تقویت بنیان های داخلی و به کارگیری راهکارها و مسیرهای نیل به «پلیس تراز انقلاب اسلامی» توانسته است به مهندسی نظم، انضباط و امنیت اجتماعی و استاندارد سازی ساختار، سازمان و عملکرد خود متناسب با اصول و مبانی دینی و شرعی و آموزه های انقلابی و ناشی از نیازهای نظام و میهن اسلامی، همت ورزد.

 

 بی شک حرکت مومنانه و مقتدرانه این نیرو در ارتقای قابلیت ها و توانمندی های سازمانی و مهارتهای حرفه ای و تخصصی که تولید ترکیبی از آمادگی های قاطع و متراکم برای امنیت سازی و مقابله با طیف گوناگونی از تهدیدات از جمله برخورد قاطع با اشرار، قاچاقچیان، مفسدین، قانون‌شکنان، غارتگران بیت المال، آشوبگران و اخلالگران در نظم و انضباط اجتماعی و اقتصاد ملی را رقم زده است، مایه اطمینان، آرامش و اعتماد مردم برای زندگی عزتمندانه و شرافتمندانه به شمار می رود.

 

 در این فرصت ارزشمند بر خود وظیفه می دانم از تلاش‌های ماندگار و غرور انگیز نیروی انتظامی در تولید امنیت، فرهنگ سازی و آگاهی بخشی جامعه در قبال حاکمیت قانون و صیانت از ارزش‌های اخلاقی و هنجارهای اجتماعی به ویژه جلب مشارکت مردمی در این راستا، که با بکارگیری سنجیده و عالمانه منابع فکری، ساختاری و همراه و در تقابل و هم افزایی با سایر نهادها و دستگاههای اطلاعاتی، امنیتی و نیروهای مسلح تحقق یافته است؛ قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

 

 در پایان یاد و خاطره حماسه های تاریخ ساز شهیدان، جانبازان و ایثارگران نیروی انتظامی در 8 سال دفاع مقدس و آوردگاه های خطیر امنیت، انتظام و خدمتگزاری در جامعه را گرامی داشته و دوام توفیق همه سبزپوشان نیروی جان بر کف، مومن، انقلابی و ولایتمدار و در عین حال مأمن و ملجاء مردم تحت عنایات حضرت ولیعصر (عج)، و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را از ذات باریتعالی خواستارم».

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها