2/20/2019
چهارشنبه، ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
معتدل‌ها را دعوت می‌کنیم/ هنوز کسی از اصولگرایان را دعوت نکردیم/ موتلفه را هم‌سو با جبهه پایداری نمی‌دانیم
محمود واعظی، رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهوری:

معتدل‌ها را دعوت می‌کنیم/ هنوز کسی از اصولگرایان را دعوت نکردیم/ موتلفه را هم‌سو با جبهه پایداری نمی‌دانیم

محمود واعظی، رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور گفت: دولت هر طرز تفکری که مشی اعتدالی داشته باشد، از خود و همکار خود می‌داند و با آن مشورت می‌کند.

اعتمادآنلاین| شرایط کشور به گونه ای است که هر کسی برای کمک اظهار تمایل کند، مورد استقبال دولت قرار می گیرد. حسن روحانی دو ماه قبل اعلام کرد «دولت برای حل مشکلات کشور دست همه را به گرمی خواهد فشرد و پذیرای گرفتن یاری از همه جریانات سیاسی است». 

 

او اخیرا میزبان چهره های شاخص جریان اصلاحات بود و در چند روز آینده نیز قرار است با اصولگرایان به بحث و تبادل نظر بنشیند.

 

محمود واعظی، رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور درباره دعوت از جبهه پایداری برای شرکت در نشست اصولگرایان با رئیس جمهور گفت: جبهه پایداری خیلی مخالف دولت است. نمی دانم حالا؛ بعید است.

 

وی در پاسخ به این سئوال که آیا از همه طیف های اصولگرا برای دعوت می شود؟ گفت: احتمالا طیف های معتدل شان باید باشند. دولت هر طرز تفکری که مشی اعتدالی داشته باشد، از خود و همکار خود می داند و با آن مشورت می کند.

 

رئیس دفتر رئیس جمهور یادآور شد: جلسه ای که رئیس جمهور می خواهد بگذارد جلسه مشورتی با صاحب نظران در دانشگاه، بخش خصوصی و سیاسیون است و از نظر و دیدگاه آنها می خواهد برای اداره بهتر کشور بهره بگیرد لذا فکر می کنم از معتدل ها هستند.

 

واعظی درباره اینکه موتلفه اعلام کرده برای دیدار اصولگرایان با رئیس جمهور دعوت نشده گفت: ما هنوز کسی را دعوت نکردیم. البته موتلفه را همسو با جبهه پایداری نمی دانیم.

 

منبع: خبرآنلاین 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها