1/22/2021
جمعه، ۰۳ بهمن ۱۳۹۹
آیا آرای جامع اهل تسنن بر شانه‌هایتان سنگینی نمی‌کند؟/ کولبری اختراع مسئولان بی‌تدبیر است
شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خطاب به رئیس‌جمهور:

آیا آرای جامع اهل تسنن بر شانه‌هایتان سنگینی نمی‌کند؟/ کولبری اختراع مسئولان بی‌تدبیر است

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن پخش کلیپی از بیانات مقام معظم رهبری کولبری را اختراع مسئولین بی‌تدبیر دانست و کشتن کولبران را محکوم کرد.

اعتمادآنلاین| شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس جمهور گفت: آیا آرای جامع اهل تسنن بر شانه‌هایتان سنگینی نمی‌کند؟ آیا خود را ذره‌ای مدیون شیرزنان کرمانشاه نمی‌دانید؟ امروز تمام مطالبات جوانان ما خلاصه می‌شود در حداقلی‌ها. حداقلی‌هایی مانند داشتن یک شغل پایدار برای رفع حوائج خود و خانواده‌هایشان. آیا این درخواست زیادی از شماست؟

 

وی ادامه داد: آیا در میان تمام جوانان توانمند، اصلح، متعهد، نجیب و اهل تسنن فردی برای تصدی یک منسب دولتی در کابینه شما پیدا نمی‌شود؟ این کلید شما چه زمانی قفل کابینه دولت را به روی نیروهای اهل تسنن می‌گشاید؟ ما همچنان منتظر هستیم.

 

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد مشکلات ادامه‌دار زلزله‌زدگان گفت: متاسفانه پس از یکسال هنوز چادر زلزله‌دگان پابرجاست. سرپناه امن برای مردم وجود ندارد. در یک سال گذشته هموطنان ما با زلزله دست و پنجه نرم کرده و روزگار سختی را می‌گذرانند. انتظار می‌رفت دولت شما تمام امکانات خود را برای رفع مشکلات مردم بسیج کند نه این‌که پس از گذشت یکسال هنوز جمع کثیری ناامیدانه در غم آینده‌ای پر از ابهام خود روزگار را همراه با دردورنج سپری کنند و فریادشان به هیچ کجا نرسد.

 

نادری با پخش یک کلیپ از سخنان مقام معظم رهبری کولبری را اختراع مسئولین بی‌تدبیر دانست و کشتن آنها در مرزها را محکوم کرد و افزود: امیدواری به برجام و FATF تلف کردن نظام است. جناب رییس جمهور! وظیفه اجرای دقیق قانون اساسی به عهده شماست چرا اصل سوم، نهم، دوازدهم، پانزدهم، نوزدهم و تعدادی از اصول دیگر را هنوز اجرایی نکرده‌اید؟

 

نماینده اورامانات در پایان تذکراتی در مورد مشکلات حوزه انتخابیه خود نسبت به وزرای دولت داد.

 

منبع: ایسنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها