1/17/2019
پنج شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷
دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین:

شورای نظارت هیچ توصیه‌ای به جشنواره فیلم کوتاه نکرده است/ ویدیو

دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران گفت: «من به عنوان دبیر درباره فیلمی توصیه نداشتم چه برسد به اینکه اداره ارزشیابی بخواهد فیلمی را توصیه کند»

اعتمادآنلاین| سیدصادق موسوی، دبیر سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در گفت‌وگو اعتمادآنلاین درباره کارکرد‌های جشنواره فیلم کوتاه توضیح داد: جشنواره فیلم کوتاه به هیچ وجه در داخل خود ابتذال ندارد. شاید فیلم‌های تند و تیزی در مضمون داشته باشیم. اما فیلم ها به هیچ وجه بی محتوا و بی ارزش نیست.

 

بلکه آثار بسیار قابل اتکایی هستند که عموما حضور‌های بین المللی قابل تاملی را نیز تجربه می‌کنند. پیش از این شاید عده‌ای جشنواره را به‌صورت طفیلی برگزار می‌کردند اما ما در پی برگزاری خوب جشنواره هستیم.

 

امسال برای اولین بار اختتامیه در برج میلاد برگزار می‌شود. تفاوت امسال ما در برگزاری جشنواره نسبت به سال گذشته عمدتا در حوزه بین‌الملل است که تغییرات جدی خواهد داشت.

 

در این حوزه تعداد زیادی از فیلم‌ها به دست ما رسیده و دیده هم شده است؛ اصرار ما بر این بود که فیلم معمولی در این بخش نداشته باشیم از همین رو از میان پنج هزار فیلم رسیده، 67 فیلم به مرحله نهایی راه پیدا کرده است.

 

 

 

 

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها