1/19/2019
شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷
وحدت ملی مقاومت در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد/ توقعات را پایین بیاوریم و خریدها را بر مبنای ضروریات انجام دهیم
مسعود رضایی،‌ نماینده مجلس شورای اسلامی

وحدت ملی مقاومت در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد/ توقعات را پایین بیاوریم و خریدها را بر مبنای ضروریات انجام دهیم

مسعود رضایی،‌ نماینده اصلاح‌طلب مجلس بر ضرورت ایجاد همبستگی در شرایط تحریم تاکید کرد و گفت: این امر موجب بالا رفتن مقاومت‌ها در قبال تحریم خواهد شد.

اعتمادآنلاین| مسعود رضایی،‌ نماینده مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اولین کاری که باید برای مقاومت در برابر تحریم‌ها انجام داد ایجاد وحدت ملی است. مثلا وقتی شرایط ارز تغییر کرد اگر بنا بود کسانی که ثروتی دارند بازار را تصرف کنند خود به خود فشار مضاعفی به نیازمند وارد می‌شد اما اگر در چنین شرایطی وحدت ایجاد شود و همه معتقد باشند که در قبال تحریم‌ها ایستادگی کرد اوضاع متفاوت خواهد شد.

 

وی افزود: ما باید در چنین شرایطی توقعات را پایین بیاوریم و خریدها را بر مبنای ضروریات انجام دهیم و زیاده طلبی و زیاده خواهی پرهیز کنیم تا از این طریق با تحریم‌ها مقابله کنیم در غیر این صورت تحمل تحریم‌ها کار سختی خواهد بود.

 

نماینده شیراز در مجلس تصریح کرد: این مرکز حاکمیت است که باید نسبت به ایجاد وحدت و نزدیک کردن سلایق سیاسی و گروه‌های مختلف به هم اقدام کند تا نوعی همبستگی به وجود بیاید و شکافی که بین مردم و دولت به صورت عام وجود دارد برطرف شود. در این صورت شاید بتوانیم مقاومت کنیم اما اگر شکافی وجود داشته باشد و اختلاف فکری و اندیشه ای هم باشد تحمل آن سخت خواهد بود.

 

منبع: ایسنا 

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها