7/11/2020
شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
ناراحتی از ناکامی جام جهانی 2018 واقعاً بزرگ بود
سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان:

ناراحتی از ناکامی جام جهانی 2018 واقعاً بزرگ بود

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان پس از ثبت یک ناکامی دیگر در کارنامه کاری‌اش در سال 2018، گفت در گذشته وضعیتی بدتر از شرایط فعلی را در اردوی ژرمن‌ها تجربه کرده است.

اعتمادآنلاین| تیم ملی آلمان که سقوطش از دسته اول لیگ ملت‌های اروپا پیش از این قطعی شده بود، در آخرین بازی‌اش در این رقابت‌ها که می‌توانست فرصتی برای اعاده حیثیت باشد هم یک نتیجه ضعیف دیگر گرفت. ژرمن‌ها در حالی که تا دقیقه 85 با نتیجه 2 بر صفر از میهمان‌شان هلند پیش بودند در عرض 5 دقیقه دو گل خوردند و بردی که قطعی به نظر می‌رسید را با تساوی عوض کردند.

 

به این ترتیب تیم ملی آلمان با یک تجربه تلخ دیگر سال 2018 را به پایان خواهد رساند، سالی که برایش سراسر ناکامی و با اتفاقی شوکه‌‌ کننده‌ای مانند حذف از مرحله گروهی جام جهانی 2018 به خاطر دو شکست برابر رقبایی مانند مکزیک و کره جنوبی همراه بود.

 

یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان پس از آخرین بازی شاگردانش در سال 2018 اعتراف کرد که این تیم ضعف‌های عمده‌ای دارد اما او در این تیم شرایط بدتری را هم تجربه کرده است.

 

او گفت: من از نتیجه ناراحتم. باید گل سوم‌مان را هم می‌زدیم و در نهایت به خاطر انجام ندادن این کار مجازات شدیم. کمی طول می‌کشد که شرایطی که در سال 2018 داشتیم را تغییر دهیم. در این تیم هنوز کارهای فراوانی هست که باید انجام شود. بازیکنان ما بعد از جام جهانی تنها 3 هفته با هم تمرین کردند. پس نمی‌توان انتظار داشت در عرض یک شب همه چیز درست شود. این پروسه‌ای است که هنوز ادامه دارد و ما برای کامل کردن آن به زمان بیشتری نیاز داریم.

 

لوی 58 ساله افزود: سال 2018 برای ما سالی بد و ناامید کننده بود اما راستش را بخواهید برای من وضعیت تیم در نیمه دوم سال 2014 بعد از قهرمانی‌مان در جام جهانی از این هم بدتر بود. کسب چنین موفقیتی، نیاز به تلاش و کار فراوان دارد که و در این مسیر همیشه نمی‌توان انتظار رخ دادن اتفاقات مثبت را داشت. ناراحتی ناشی از ناکامی جام جهانی 2018 واقعاً بزرگ بود اما بلافاصله پس از آن انگیزه‌های جدید پیدا کردم.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها