5/20/2019
دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
جانشین احتمالی رئیسی در آستان قدس کیست؟

جانشین احتمالی رئیسی در آستان قدس کیست؟

همزمان با انتشار اخبار متعدد درباره جایگزینی سیدابراهیم‌ رئیسی به عنوان رییس دستگاه قضا و احتمال رفتن وی از آستان قدس، برخی اخبار از آن حکایت دارد که محمدی سیرت جایگزین او خواهد شد.

اعتمادآنلاین| براساس گزارشی برخی گمانه‌زنی‌ها علی محمدی‌ سیرت، رئیس سابق سازمان اوقاف و امور خیریه به جای ابراهیم رئیسی، ریاست آستان قدس رضوی را بر عهده می‌گیرد.

تولیت جدید آستان قدس رضوی معرفی شد (احمد مروی) - شنبه 17 فروردین 1398

 

 در ادامه این گزارش آمده است: همزمان با انتشار اخبار متعدد درباره جایگزینی سیدابراهیم‌ رئیسی به عنوان رییس دستگاه قضا و احتمال رفتن وی از آستان قدس، برخی اخبار از آن حکایت دارد که محمدی سیرت جایگزین وی خواهد شد.

هنوز هیچ مقام و یا نهاد رسمی این خبر را تایید و یا تکذیب نکرده است.

 

روز گذشته نیز دادستان کل کشور به خبر انتصاب ابراهیم رییسی به ریاست قوه قضاییه و جانشین صادق لاریجانی واکنش نشان داد.

 

محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در حاشیه نشست حقوقی کاربردی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا خبر تعیین رئیسی به عنوان رییس قوه قضاییه که این روزها در فضای مجازی منتشر شده صحت دارد یا خیر؟ گفت: فعلا فضای مجازی است و تا به فضای حقیقی تبدیل شود طول می‌کشد.

 

در روزهای اخیر شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر ترک آستان قدس رضوی از سوی سیدابراهیم رئیسی مطرح شده بود، اما تولیت آستان قدس رضوی در صفحه ایسنتاگرامی خود با انتشار مطلبی به این شایعات واکنش نشان داده است.

 

منبع: روزنامه قانون

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها