6/18/2019
سه شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
گرت بیل جریمه می‌شود

گرت بیل جریمه می‌شود

ترک زودهنگام ورزشگاه در دیداری که رئال مادرید مقابل سوسیداد داشت و در نهایت شکست خورد به ضرر گرت بیل بازیکن رئال تمام شد و او جریمه می‌شود.

اعتمادآنلاین|تیم فوتبال رئال مادرید گرت بیل را به خاطر ترک زودهنگام ورزشگاه در دیدار مقابل سوسیداد که تیمش با نتیجه 2 بر یک شکست خورد و او به دلیل مصدومیت روی سکوها نشسته بود جریمه خواهد کرد. بیل در حالی که ورزشگاه را ترک می‌کرد سوژه عکاسان بسیاری شد و عکس‌های زیادی از ستاره ولزی منتشر شد.

 

بیل به دلیل مصدومیت در ترکیب اصلی نبود، اما باشگاه‌ها از بازیکنانی با چنین وضعیتی می‌خواهند زمانی که روی سکوها هستند تا آخرین دقیقه بازی را تماشا کنند.

 

حرکت بیل اما نه مورد علاقه هم‌تیمی‌هایش بوده و نه افراد کادرفنی و سران باشگاه. حتی برخی از بازیکنان رئال از او در این باره توضیح خواستند و از این حرکت او انتقاد کردند.

 

رئال مادرید در حال سپری کردن فصل ناامیدکننده‌ای است، اما در شرایطی که انتظار می‌رفت بعد از ترک رئال توسط رونالدو، بیل رهبر این تیم باشد، او نه‌تنها تا به حال نتوانسته کمکی برای تیمش باشد، بلکه با این اقدام سران باشگاه را مجبور کرده تا برایش جریمه‌ای هم در نظر بگیرند.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها