6/17/2019
دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
دستگیری عوامل سوءقصد به مسئول حراست اداره کل ارشاد سیستان و بلوچستان
دادستان سیستان و بلوچستان خبر داد:

دستگیری عوامل سوءقصد به مسئول حراست اداره کل ارشاد سیستان و بلوچستان

حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی راد از شناسایی و دستگیری 6 نفر از عوامل سوءقصد به مسئول حراست اداره کل ارشاد استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

اعتمادآنلاین| حجت‌الاسلام والمسلمین علی موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان  از شناسایی و دستگیری 6 نفر از عوامل سوءقصد به مسئول حراست اداره کل ارشاد استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: دو نفر در تاریخ هشتم تیر ماه با اجیر کردن 4 جوان و تطمیع آن‌ها نقشه قتل و سوءقصد به جان حراست اداره کل ارشاد استان را طراحی می‌کنند که خوشبختانه در این مسیر ناکام می‌مانند.

 

وی  ادامه داد: یک خانم که کارمند نهاد کتابخانه شهرستان زهک بوده با همراهی رییس اداره ارشاد زهک به دلیل خصومت شخصی اقدام به این کار کرده اند، که در ابتدا 4 متهم دستگیر شدند و پس از انجام تحقیقات اولیه با قرار وثیقه آزاد شدند، اما دو متهم اصلی 3 روز گذشته دستگیر و در بازداشت هستند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین موحدی راد ضمن تحسین از اقدامات و عملکرد سربازان گمنام امام زمان (عج) در این رابطه گفت: حسب گزارش شفاهی ضابطین ظاهرا به دلیل  موافقت نکردن مسئول حراست اداره کل ارشاد استان با گرفتن پست جدید آن خانم در نهاد کتابخانه این سوقصد انجام شده است، اما برای مشخص شدن ابعاد موضوع تحقیقات تکمیلی در رابطه با این پرونده ادامه دارد و با متهمان طبق قانون برخورد خواهد شد.

 

مسئول حراست اداره کل ارشاد استان سیستان و بلوچستان در 8 تیرماه سال جاری توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بعد از انجام عمل جراحی طی چند روز گذشته از بیمارستان ترخیص شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها