5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
ترامپ رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا را فاسد خواند

ترامپ رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا را فاسد خواند

دونالد ترامپ در پیامی توئیتری سران پیشین اف‌بی‌آی را که تحقیقاتی را در مورد او شروع کرده‌اند، فاسد و به درد نخور خواند که توسط او اخراج شده‌اند

اعتمادآنلاین|دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد: به تازگی توسط (روزنامه) نیویورک تایمزِ مغلوب متوجه شدم که سران پیشین فاسد اف‌بی‌آی- که تقریباً همه یا اخراج شده و یا به دلایل بدی مجبور به تَرک این نهاد شده اند- تحقیقاتی را بدون هیچ دلیل و مدرکی علیه من آغاز کرده اند.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس جمهوری آمریکا در این باره نوشت: این ماجرا پس از آن روی داد که من «جیمز کومی» (رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا) را اخراج کردم؛ یک به دردنخور کامل!

 

جیمز کومی رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا «اف‌بی‌آی» چندی پیش با «دروغگو» خواندن دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از نمایندگان جمهوری‌خواه کنگره این کشور خواست تا تسلیم خواسته‌ های او نشوند.

 

رئیس سابق «اف‌بی‌آی» که در ساختمان کنگره آمریکا با خبرنگاران سخن می گفت، یادآور شد: دروغگویی‌ های رئیس جمهوری سبب شده تا به وجهه و اعتبار اف‌بی‌آی صدمات زیادی وارد شود. این درحالیست که برخی‌ به جای ایستادن در برابر این دروغ ها به غلط این مزخرفات را باور می‌ کنند.

 

منبع: مهر

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها