6/1/2020
دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
از تاکید بر تعلق سبد رأی روحانی به اصلاح‌طلبان تا درخواست ارائه قرائن برای قطعیت فتنه 98

سرخط مهم‌ترین خبرهای احزاب/ شنبه 22 دی‌ماه 1397

از تاکید بر تعلق سبد رأی روحانی به اصلاح‌طلبان تا درخواست ارائه قرائن برای قطعیت فتنه 98

تاکید عباس سلیمی‌نمین به ارائه قرائن درباره فتنه 98، اشاره هادی غفاری به تعلق 90 درصدی آرای روحانی به اصلاح‌طلبان و باز بودن راه اصلاح‌طلبان برای ائتلاف مجدد از مهمترین خبرهای احزاب امروز است.

اعتمادآنلاین| سلام؛ با سرخط خبرهای احزاب «اعتمادآنلاین» امروز شنبه 22 دی ماه با شما هستم؛


هادی غفاری، عضو مجمع نیروهای خط امام(ره) با اشاره به حواشی اخیر درباره سبد رأی روحانی گفت: منتی بر کسی نمی‌گذاریم اما 90 درصد آرای روحانی به فعالیت اصلاح‌طلبان مربوط بود. من خودم به‌عنوان یک اصلاح‌طلب قدیمی برای تبلیغ روحانی به بیش از 20 شهرستان سفر کردم.

علی تاجرنیا، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت درباره رویکرد اصلاح‌طلبان برای انتخابات پیش‌رو معتقد است که اگر شرایط برای اصلاح‌طلبان در انتخابات 98 مناسب باشد، کاندیداهای جدی معرفی می‌کنند، در غیر این صورت راه برای ائتلاف با گروه‌های دیگر بسته نیست.

حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفته که دشمن، مشکلات موجود در جامعه و کشور را به اشکالات ساختاری مرتبط می‌کند و تلاش دارد تا نظام را وادار به اصلاح قانون اساسی در ابعاد مختلف آن کند.

عباس سلیمی‌نمین، فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به طرح موضوع فتنه 98 که از طرف برخی گروه‌های اصولگرا عنوان می‌شود، گفت: کسانی که بحث فتنه 98 را به صورت قطعی مطرح می‌کنند باید قرائنی ارایه بدهند تا قطعیت آن را ثابت کند.

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها