5/27/2020
چهارشنبه، ۰۷ خرداد ۱۳۹۹
دموکرات‌ها در 15 دقیقه می‌توانند تعطیلی را تمام کنند
دونالد ترامپ:

دموکرات‌ها در 15 دقیقه می‌توانند تعطیلی را تمام کنند

دونالد ترامپ در پیامی توییتری اعلام کرد که 23 درصد زندانی‌های فدرال را مهاجران غیرقانونی تشکیل می‌دهند. او از دموکراتها خواست به بحران انسانی در مرزهای جنوبی پایان دهند

اعتمادآنلاین|«دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا که سیاست‌ها، تصمیمات مهم داخلی و خارجی و انواع مطالب را از طریق توییتر منتشر می‌کند، امروز-شنبه- روز خود را با توییت‌هایی درباره روسیه و تعطیلی دولت ایالات متحده آغاز کرد.

 

به گزارش ایلنا، ترامپ در توییتر نوشت: «دموکرات‌ها باید به واشنگتن بازگشته و برای پایان یافتن تعطیلی تلاش کرده و همزمان به بحران انسانی در مرز‌های جنوبی ما پایان دهند. من در کاخ‌سفید منتظر شما هستم!»

 

وی در توییتی دیگر ادامه داد: «23 درصد زندانی‌های فدرال را مهاجران غیرقانونی تشکیل می‌دهند. دستگیری در مرز‌ها 240 درصد افزایش یافته. در ایالت بزرگ تگزاس بین سال‌های 2011 الی 2018، مهاجران غیرقانونی 292 هزار جرم، 539 قتل، 3 هزار و 426 تجاوز جنسی و 3 هزار حمل غیرقانونی سلاح مرتکب شدند. دموکرات‌ها برگردید!»

 

رییس‌جمهوری آمریکا افزود: «دموکرات‌ها می‌توانند در 15 دقیقه تعطیلی را تمام کنند. به نمایندگان خود در کنگره و مجلس سنا زنگ بزنید و بگویید کار را انجام دهند!»

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها