7/9/2020
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹
اعلام جزئیات تازه برنامه «برنده باش»
تهیه‌کننده مسابقه «برنده‌باش» تشریح کرد؛

اعلام جزئیات تازه برنامه «برنده باش»

هاشم رضایت تهیه‌کننده برنامه برنده‌باش درباره تغییرات تازه این برنامه توضیحاتی را ارائه داد.

اعتمادآنلاین| هاشم رضایت درباره تغییرات تازه برنامه «برنده‌باش» گفت: اپلیکیشن این برنامه در ابتدا به صورتی بود که هرکس می‌توانست از ساعت 12 شب چهارشنبه که امتیاز‌ها صفر می‌شد، وارد رقابت برای حضور در برنامه شود. به اینصورت افرادی که یک‌بار یا بیشتر هم در برنامه حاضر شده بودند، می‌توانستند مجددا برای حضور در برنامه به جمع‌آوری امتیاز در اپلیکیشن بپردازند.

 

وی افزود: به همین دلیل در چندین برنامه شاهد حضور کسانی بودیم که یک یا چند مرتبه در برنامه حاضر شده بودند. همین موضوع سبب اعتراض بسیاری از مخاطبان شد. یعنی به نوعی همه می‌گفتند که ما دوست داریم افراد جدید بیایند تا با چهره‌های تازه آشنا شوند و از ما خواستند که امکان حضور بیش از یک‌مرتبه را محدود کنیم.

 

رضایت در ادامه بیان کرد: این موضوع به‌زودی در اپلیکیشن محدود می‌شود. این نوع کارها برای عملیاتی شدن نیاز به زمان دارند چراکه یک‌سری از افراد که از قانونِ تازه اطلاع نداشته باشند، با تلاش بسیار وارد اپ شده و ثبت‌نام می‌کنند.

 

تهیه‌کننده برنامه برنده‌باش در پایان گفت: دوستان در حال عملیاتی کردن این موضوع روی اپلیکیشن برنامه هستند تا دیگر شاهد افراد تکراری در برنامه نباشیم. علاوه بر این نیز این اتفاق سبب می‌شود تا افراد جدید بیشتری شانس حضور در برنامه را پیدا کنند.

 

گفتنی است برنامه «برنده باش» پنجشنبه و جمعه هرهفته ساعت 10:30 شب از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

 

منبع: ایلنا

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها