8/20/2019
سه شنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
عدالت و آزادی، خواسته دائمی مردم بحرین است
آیت‌الله عیسی قاسم:

عدالت و آزادی، خواسته دائمی مردم بحرین است

آیت‌الله عیسی قاسم، رهبر معنوی شیعیان بحرین در پیامی درباره مردم این کشور گفت که مردم بحرین هرگز تسلیم نمی‌شوند و حقارت را نمی‌پذیرند.

اعتمادآنلاین| آیت‌الله عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین و پدر معنوی انقلاب این کشور در بیانیه‌ای از مقر اقامتش در نجف اشرف گفت: بحرین کشور اسلام و ایمان، کشور علم و معرفت و هدایت و کشور کرامت و عزت و سربلندی است. مردم بحرین مردمی جسور و پیشرو هستند که هرگز حقارت و تسلیم شدن را نمی‌پذیرند و توهین به مذاقشان خوش نمی‌آید و هرگز به ضرر دین و ایمان و آزادی‌شان کاری نمی‌کنند. مردم بحرین به کسی تعدی نمی‌کنند، تسلیم تجاوز نمی‌شوند، از حق دفاع می‌کنند و به غیر حق راضی نمی‌شوند و از حق دست نمی‌کشند. حق و عدالت و آزادی خواسته دائمی مردم بحرین است و هرگز آن را فراموش نکرده و از آن دست نمی‌کشند.

 

در این بیانیه آمده است: مردم بحرین با انسانیت و هویت درخشان و تاریخ جاویدان و رسالت استوار خود و با این میزان از معنویت و جسارت و بزرگواری امکان ندارد سیاستی را بپذیرند که از منظر واقعی به انسانیت و عزت و سربلندی‌شان نگاه نکند. هزاران درود به بحرین و مردمش که در مسیر آینده‌ای باشکوه پیش می‌رود.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها