8/24/2019
شنبه، ۰۲ شهریور ۱۳۹۸
مسابقات تهرانشناسی در نمایشگاه بین المللی گردشگری

مسابقات تهرانشناسی در نمایشگاه بین المللی گردشگری

معاون گردشگری استان تهران با اشاره به مسابقات تهرانشناسی با هدف معرفی جاذبه‌های تاریخی ، فرهنگی و طبیعی استان تهران برای گروه سنی کودک و نوجوان  در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران اظهار کرد: در این زمینه چهارصد جایزه تفریحی- فرهنگی به برندگان اهدا می‌شود.

اعتمادآنلاین|شهرام علیمحمدی معاون گردشگری استان تهران با اشاره به مسابقات تهرانشناسی با هدف معرفی جاذبه‌های تاریخی ، فرهنگی و طبیعی استان تهران برای گروه سنی کودک و نوجوان  در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران اظهار کرد: در این زمینه چهارصد جایزه تفریحی- فرهنگی به برندگان اهدا می‌شود.

 

معاون گردشگری استان تهران با اعلام اینکه  سوالات مسابقات از کتابچه گردشگری استان تهران که برای نخستین‌بار درنمایشگاه بین المللی گردشگری توزیع می‌شود؛ طراحی شده است، افزود: محتوای کتابچه گردشگری استان بعد از یک بازنگری کلی و رفع اشکالات و نواقص با نگاهی جامع و علمی منتشر شده است.

 

علیمحمدی ادامه داد: علاقه مندان برای شرکت در مسابقات تهرانشناسی برای دریافت سوالات و کتابچه گردشگری می‌توانند به غرفه اداره کل میراث فرهنگی استان تهران در سالن 38 شماره 29 مراجعه کنند.

 

گفتنی است، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از تاریخ 23 الی 26 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها