11/17/2019
یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۸
اسامی فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره فیلم تصویر

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به جشنواره فیلم تصویر

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر اعلام شد.

اعتمادآنلاین|اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر (به‌ترتیب زمان) به شرح زیر است:

 

بخش مسابقه‌ جوانان زیر 25 سال

 

19-07 / کارگردان: سهراب شعبان‌پور کتیگری/ 1 دقیقه

سورچی/ کارگردان: ایمان بابایی/ 1 دقیقه

تیکه‌ای از زندگی/ کارگردان: پگاه عبادت‌دوست/ 1 دقیقه

خانه/ کارگردان: دریا نیکذات/ 1  دقیقه

پرش/ کارگردان: صادق حجتی/ 2 دقیقه

موزه/ کارگردان: پدرام حبیب پیران/ 2 دقیقه

برق‌کار/ کارگردان: امید مهدوی/ 2 دقیقه

مرثیه‌ای برای یک زندگی/ کارگردان: علی رستمیان/ 3 دقیقه

سرنوشت تاریک/ کارگردان: امید مهدوی/ 3 دقیقه

انسان‌واره/ کارگردان: سیدمحمد تقیان/ 4 دقیقه

گوشه‌ای از حیات/ کارگردان: امیررضا طاهروردی/ 6 دقیقه

پالیزار/ کارگردان: امیرحسن رحیمزاده/ 6 دقیقه

هفت صبح/ کارگردان: محمد حسینی/ 6 دقیقه

پوسته/ کارگردان: باران چراغی‌پور/ 6 دقیقه

زنده به گور/ کارگردان: حسن حسینی/ 7 دقیقه

افسرده نیستم/ کارگردان: محمد ارسلان/ 8 دقیقه

تروکاژ/ کارگردان: نسیم تهرانی/ 8 دقیقه

یک شب/ کارگردان: آیدا علی‌مددی/ 9 دقیقه

شیرجه آزاد/ کارگردان: دنیا زندی/ 10 دقیقه

روزهای ابری/ کارگردان: علی ریاحی/ 12 دقیقه

کمد/ کارگردان: فاطمه کشاورز/ 12 دقیقه

یک سلفی از تهران/ کارگردان: محمد حسینی/ 12 دقیقه

ده صبح/ کارگردان: علی ثابت‌قدم مقدم/ 13 دقیقه

روز بی پایان/ کارگردان: آرمین سعیدی/ 13 دقیقه

پناه/ کارگردان: ابوالفضل حسینی‌پور/ 15 دقیقه

گذار/ کارگردان: کیمیا هندی/ 15 دقیقه

چندش/ کارگردان: رضا نجاتی/ 15 دقیقه

مُنسی/ کارگردان: عرفانه صادق‌زاده، امین جعفری/ 16 دقیقه

خودتو برسون/ کارگردان: آیدا تبیانیان/ 16 دقیقه

دگردیسی/ کارگردان: سالار شریفی/ 18 دقیقه

تو هنوز اینجایی/ کارگردان: کتایون پرمر، محمد روح‌بخش/ 20 دقیقه

تشریح/ کارگردان: سیاوش شهابی/ 20 دقیقه

بَخ تَک/ کارگردان: نرگس نره‌ای/ 20 دقیقه

چوب‌ها/ کارگردان: آناهیتا هوشان/ 20 دقیقه

کدر/ کارگردان: ابوذر پاک‌نژاد/ 23 دقیقه

سکوت سفید/ کارگردان: یاسین فرخی/ 26 دقیقه

چغامیش/ کارگردان: آریان عطارپور/ 27 دقیقه

بلوبری/ کارگردان: علی جعفرآبادی/ 29 دقیقه

بومرنگ/ کارگردان: پدرام ابوئی/ 30 دقیقه

قصر/ کارگردان: صبا قاسمی/ 37 دقیقه

سالسوس/ کارگردان: آریان عطارپور/ 43 دقیقه

 

بخش آزاد

 

زیستن/ کارگردان: سجاد دادپور/ 1 دقیقه

لطفا صبر کنید/ کارگردان: امید برجسته/ 1 دقیقه

باربران کوچک جهان/ کارگردان: سمانه رستمی/ 1 دقیقه

رمه/ کارگردان: سمانه رستمی/ 100 ثانیه

زار/ کارگردان: لیلا سیاوشی/ 100 ثانیه

محله ما/ کارگردان: امیر سماواتی/ 100 ثانیه

شکاف/ کارگردان: داود عباسی/ 2 دقیقه

این رویای من نبود/ کارگردان: وریا نیک‌منش/ مریم هاشم نژاد/ 2 دقیقه

دست‌انداز/ کارگردان: گلناز قاسمی/ 2 دقیقه

ناموجود موجود/ کارگردان: سجاد دادپور/ 2 دقیقه

انعکاس/ کارگردان: سمیرا رجبی/ 2 دقیقه

مادربزرگ/ کارگردان: حسین دارابی/ 2 دقیقه

در بزنید تا گشوده شود/ کارگردان: مهگان فرهنگ/ 3 دقیقه

خواب سرخ/ کارگردان: آیدا نامجو/ 3 دقیقه

یادداشت/ کارگردان: سیاوش عیدانی/ 4 دقیقه

انسان/ کارگردان: رامین پورغلامی/ 4 دقیقه

مردگی/ کارگردان: سعید افسر/ 4 دقیقه

پت من/ کارگردان: مرضیه ابرار پایدار/ 4 دقیقه

خشک ماهی/ کارگردان: فرزاد حبیب‌زاده/ 4 دقیقه

پاپیتال/ کارگردان: نرگس ذاکری/ 4 دقیقه

آنتروپی/ کارگردان: فرشاد(عباس) عباسی/ 4 دقیقه

رج/ کارگردان: سولماز نراقی/ 4 دقیقه

بامن/ کارگردان: آزاده قچاق/ 5 دقیقه

چنار خواب/ کارگردان: حسین منصور/ 5 دقیقه

دیار/ کارگردان: معصومه رشیدیان/ 5 دقیقه

هه/ کارگردان: سولماز نراقی/ 5 دقیقه

ساسیسم/ کارگردان: محبوبه کریمی‌نژاد/ 5 دقیقه

دربی تهران/ کارگردان: مهرداد مه‌آبادی/ 5 دقیقه

او/ کارگردان: نداعبادی/ 6 دقیقه

هلی شات/ کارگردان: ایرج کیانیان/ 6 دقیقه

و او به جستجوی راه شد/ کارگردان: میثم شاه‌بابایی/ 7 دقیقه

دخمه/ کارگردان: علیرضا ربیع‌مقدم/ 7 دقیقه

اشک باران/ کارگردان: اسماعیل عباسی/ 7 دقیقه

دزدانه/ کارگردان: مهران امیری‌حسینی/ 7 دقیقه

هفت پیکر/ کارگردان: محمود حسینی‌پناه/ 7 دقیقه

نامه شماره یک/ کارگردان: امیر ابوطالبی/ 7 دقیقه

لحظه آخر/ کارگردان: جابر نوری/ 7 دقیقه

ورم/ کارگردان: اصغرلایی/ 7 دقیقه

برادر/ کارگردان: مهدیه محمدی/ 8 دقیقه

ساکنین بهشت/ کارگردان: رامین سامانی/ 8 دقیقه

یک/ کارگردان: نگارالوند/ 9 دقیقه

آقای گوزن/ کارگردان: مجتبی موسوی/ 9 دقیقه

هدیه‌ای برای یک روز غم‌انگیز/ کارگردان: بهزاد خداویسی/ 9 دقیقه

دژاوو/ کارگردان: نسیم فروغ/ 10 دقیقه

سکون/ کارگردان: مهدی برجیان/ 10 دقیقه

یک درب پایین‌تر/ کارگردان: سعید زارع سهیلی/ 11 دقیقه

تنفس/ کارگردان: فرشید ایوبی نژاد/ 12 دقیقه

بالین/ کارگردان: احسان شادمانی/ 12 دقیقه

ترجمه‌ی افول/ کارگردان: جواد عبداله‌زاده/ 13 دقیقه

ذبح/ کارگردان: آکو زندکریمی و سامان حسین‌پور/ 13 دقیقه

قایم باشک/ کارگردان: سعید افسر/ 13 دقیقه

اختلاف/ کارگردان: علی اسداللهی/ 14 دقیقه

بیگانه/ کارگردان: مرتضی اتابکی/ 14 دقیقه

زنی که او بودم/ کارگردان: آزاده سلیمیان/ 14 دقیقه

لغزش/ کارگردان: آرمین اعتمادی/ 14 دقیقه

داستان شکلاتی/ کارگردان: یوسف جعفری/ 14 دقیقه

نقطه‌ای لرزان/ کارگردان: یاسر مروت/ 14 دقیقه

فرفره آخر/ کارگردان: شاهین منصور/ 14 دقیقه

خاکستر/ کارگردان: آریان گل‌صورت/ 15 دقیقه

چای جوشیده/ کارگردان: محمد علیزاده‌فرد/ 15 دقیقه

آتی/ کارگردان: مهدی راوش/ 15 دقیقه

پانیک/ کارگردان: مرتضی فرهادنیا/ 15 دقیقه

چکه/ کارگردان: مرجان هاشمی/ 15 دقیقه

تشدید/ کارگردان: شیرین صبور/ 15 دقیقه

خانه ی عروسک/ کارگردان: سلیمان ابراهیمی/ 15 دقیقه

دیوار/ کارگردان: قاسم شیشه گری/ 15 دقیقه

پولوس/ کارگردان: منصور غلامی/ 15 دقیقه

پرواز ماهی ها/ کارگردان: محمد توریوریان/ 15 دقیقه

سی پی/ کارگردان: حامد قاسمی/ 15 دقیقه

ضد نور/ کارگردان: مجتبی کوه‌کن/ 16 دقیقه

بیست/ کارگردان: بهرنگ میرزایی/ 16 دقیقه

یکدیگر/ کارگردان: سارا طبیب‌زاده/ 16 دقیقه

زندگی با طعم سینما/ کارگردان: سجاد ترابی/ 17 دقیقه

یلدا/ کارگردان: محمد باغیرت/ 17 دقیقه

تلخ/ کارگردان: مجید اسماعیلی/ 17 دقیقه

فردا، هشت صبح/ کارگردان: محمدعلی انتظاریان/ 17 دقیقه

شهر هزار کبوتر/ کارگردان: وریا نیک‌منش/ مریم هاشم‌نژاد/ 17 دقیقه

سمعک/ کارگردان: حمید یوسفی/ 17 دقیقه

زنگ آخر/ کارگردان: محمد خیمه‌گاهی/ 17 دقیقه

فیمبریا/ کارگردان: فرشته چلبی/ 18 دقیقه

پنج و نیم/ کارگردان: حامد امیری/ 18 دقیقه

عبور/ کارگردان: سارا غفوریان/ 18 دقیقه

بذار یه امشب بگذره/ کارگردان: حامد قاسمی/ 18 دقیقه

چشم انداز خالی/ کارگردان: علی زارع‌ قنات‌نوی/ 18 دقیقه

سوزن/ کارگردان: یوسف جعفری/ 19 دقیقه

دیدار/ کارگردان: علی محرابی/ 19 دقیقه

مر/ کارگردان: حسام رحمانی/ 19 دقیقه

آمریکا/ کارگردان: مهرنوش فطرت/ 19 دقیقه

ابرهای کومولوس/ کارگردان: رضا کوه‌پور/ 20 دقیقه

عزیز/ کارگردان: سید مهدی موسوی‌برزکی/ 20 دقیقه

جاده فرعی/ کارگردان: پندار اکبری/ 20 دقیقه

باربرها/ کارگردان: رضا حماسی/ 20 دقیقه

شب/ کارگردان: علی زارع/ 20 دقیقه

پاگرد/ کارگردان: سیدمحسن بنی‌هاشمی/ 20 دقیقه

قارلاواج/ کارگردان: احسان کمالی/ 20 دقیقه

بازگشت/ کارگردان: شهریار پورسیدیان/ 21 دقیقه

راحانا/ کارگردان: کاظم دانشی/ 21 دقیقه

بگذار بگذریم/ کارگردان: مریم نراقی/ 21 دقیقه

بازی‌های دسته جمعی/ کارگردان: سامان نام نیک/ 22 دقیقه

مردم نامحرم‌اند/ کارگردان: تورج کلانتری - امیر منیری/ 22 دقیقه

قرار عاشقانه/ کارگردان: محمد صفا/ 22 دقیقه

تیرگی/ کارگردان: بابک بیگی/ 22 دقیقه

مه/ کارگردان: علی شورورزی/ 23 دقیقه

دیده‌بان و بانو/ کارگردان: محمد صفا/ 23 دقیقه

مثله/ کارگردان: فاطمه امیدیان/ 23 دقیقه

بی‌سرزمین‌تر از باد/ کارگردان: غلامرضا جعفری/ 24 دقیقه

عاشقانه‌ای برای یک دوست/ کارگردان: حسین نارمنجی/ 25 دقیقه

پدرم خسرو/ کارگردان: محمد حیدری خلیلی/ 25 دقیقه

زرهی/ کارگردان: کورش مشهدی/ 25 دقیقه

زندگی کن/ کارگردان: مسعود امینی/ 25 دقیقه

گله را بردند/ کارگردان: رضا اکبریان گالشکلایی/ 25 دقیقه

شهروند/ کارگردان: مهدی مختاری/ 26 دقیقه

میکل آنژ افغانستان/ کارگردان: محمد صفا/ 26 دقیقه

بدل/ کارگردان: روناک جعفری/ 26 دقیقه

پرتره/ کارگردان: سیاوش فرهادی/ 26 دقیقه

احتمال گرفتگی/ کارگردان: امید پناهی‌آذر/ 26 دقیقه

من هنرمندنیستم/ کارگردان: سیما ابراهیمی/ 26 دقیقه

گوشه ها و زاویه ها/ کارگردان: جبار اوجاقلو، مجتبی حیدری/ 26 دقیقه

گیر/ کارگردان: محمد رحمتی: 26 دقیقه

روزهای خاکستری/ کارگردان: علی محمد کرمی/ 27 دقیقه

معصومه گرگ/ کارگردان: مهران ریاضی- زهرا رمضانی/ 27 دقیقه

آوای دور/ کارگردان: روشنک صدر/ 28 دقیقه

در جست و جوی گمشده/ کارگردان: آبتین شمیلی/ 28 دقیقه

لال/ کارگردان: آرین لطفعلیان/ 28 دقیقه

مسخ/ کارگردان: ایمان حسن‌زاده/ 29 دقیقه

جوکر/ کارگردان: سجاد ایمانی/ 29 دقیقه

همه نیمه من/ کارگردان: سیدمهدی موسوی برزکی/ 29 دقیقه

صف سلام/ کارگردان: هادی آفریده/ 29 دقیقه

زروان/ کارگردان: فرانک آرتا/ 30 دقیقه

جایزه ویژه/ کارگردان: سیدعلی سیدی/ 30 دقیقه

بازگشت/ کارگردان: علی قاسمی/ 30 دقیقه

رادکان/ کارگردان: حجت حیدری-احسان ملازاده/ 31 دقیقه

طبقه کارگر به بهشت نمی‌رود/ کارگردان: محمد شمس الدینی/ 32 دقیقه

دوربرگردان/ کارگردان: محمود آقازاده/ 38 دقیقه

سیاه دنباله‌دار/ کارگردان: نیلوفرعظیمیان/ 38 دقیقه

روزی روزگاری آناتولی/ کارگردان: تورج کلانتری - امین یگانه/ 42 دقیقه

فرش چین/ کارگردان: امیر منیری/ 42 دقیقه

دموکراسی در جاده ساوه/ کارگردان: تورج کلانتری/ 43 دقیقه

ماجرای پرنس گیت/ کارگردان: سام سلیمانی/ 47 دقیقه

تلکه/ کارگردان: مسعود کارگر/ 48 دقیقه

مجموعه مستند وطن من/ کارگردان: مهدی دوایی/ 50 دقیقه

عروسک کوکی نیستم/ کارگردان: امیر منیری/ 56 دقیقه

تاریک ماه/ کارگردان: امید پناهی آذر/ 58 دقیقه

رومو/ کارگردان: فرزاد جعفری/ 60 دقیقه

ده برادر/ کارگردان: محسن علی‌دادی/ 66 دقیقه

کنیز/ کارگردان: حامد کریمی‌پور/ 69 دقیقه

روزهای خوب گمشده تقویم/ کارگردان: حجت طاهری/ 69 دقیقه

پردیس‌های خیال/ کارگردان: هادی آفریده/ 69 دقیقه

بودن/ کارگردان: ونداد فلاح/ 71 دقیقه

در میان تپه‌ها/ کارگردان: محمدرضا کیوانفر/ 76 دقیقه

همایون/ کارگردان: پیروز کلانتری/ 76 دقیقه

آرپاچای نغمه‌ی جدایی/ کارگردان: علی ابدالی/ 93 دقیقه

برسد به دست مالدینی/ کارگردان: مهدی علمی‌نیا/ 90 دقیقه

و کیارستمی ادامه دارد.../ کارگردان: احسان ناجی/ 98 دقیقه

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها