11/19/2019
سه شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۸
بخش خصوصی یاور دولت در اداره اقتصاد کشور است/ هم و غم دولت، تسهیل فعالیت بخش خصوصی در داخل و خارج از کشور است
رئیس دفتر رئیس‌جمهوری:

بخش خصوصی یاور دولت در اداره اقتصاد کشور است/ هم و غم دولت، تسهیل فعالیت بخش خصوصی در داخل و خارج از کشور است

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهوری تاکید کرد: هم و غم دولت تدبیر و امید همواره بر زمینه‌سازی و تسهیل فعالیت بخش خصوصی است و دولت، بخش خصوصی را یاور و کمک حال خود در اداره اقتصاد کشور می‌داند.

اعتمادآنلاین| محمود واعظی گفت:اگر رئیس جمهور در سفر به عراق مبادلات تجاری دو کشور را از دوازده میلیارد دلار به سطح بیست میلیارد دلار برساند، موفقیت آن بر اساس فعال‌تر و پویاتر شدن بخش خصوصی خواهد بود.

 

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:در خلال پرواز به بغداد فرصتی دست داد تا با فعالان اقتصادی بخش خصوصی همراه با هیأت رئیس‌جمهور در سفر عراق درباره اهمیت فعالیت و نقش این بخش در توسعه روابط و گسترش همکاری‌های اقتصادی که می‌تواند موجبات رونق اقتصادی در داخل کشور را به همراه داشته باشد، صحبت کنم.

 

واعظی گفت: در این گپ و گفت‌ها تاکید کردم که هم و غم دولت تدبیر و امید همواره بر زمینه‌سازی و تسهیل فعالیت بخش خصوصی چه در داخل و چه در خارج از کشور و خصوصاً در کشورهای همسایه بوده است و اینکه در این زمینه دولت بخش خصوصی را یاور و کمک حال خود در اداره اقتصاد کشور می‌داند. علی الخصوص یادآور شدم اگر رئیس جمهور در این سفر مبادلات تجاری دو کشور را از دوازده میلیارد دلار به سطح بیست میلیارد دلار برساند، موفقیت آن بر اساس فعال‌تر و پویاتر شدن بخش خصوصی خواهد بود.

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها