7/20/2019
شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸
انعقاد تفاهمنامه‌ وزارت آموزش و پرورش با سازمان مدارس استثنایی
مهرزاد حمیدی، معاون تربیت بدنی سلامت وزارت آموزش و پرورش:

انعقاد تفاهمنامه‌ وزارت آموزش و پرورش با سازمان مدارس استثنایی

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر پارا المپیادهای مدرسه‌ای در مدارس استثنایی برگزار می‌شود که قرار شده در راستای گسترش فعالیت‌ها با سازمان مدارس استثنایی کشور تفاهمنامه‌ای در حوزه تربیت‌بدنی دانش آموزان با نیازهای ویژه داشته باشیم.

اعتمادآنلاین| مهرزاد حمیدی در حاشیه گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران و مدیران کل آموزش‌ و پرورش استان‌ها در اردوگاه شهید باهنر، با اشاره به سابقه 91 ساله بخش تربیت‌ بدنی در آموزش‌وپرورش اظهار کرد: دستاوردهای 40 سال پس از انقلاب علیرغم وجود همه مشکلات و محدودیت‌ها بسیار برتر از دستاوردهای 51 ساله حوزه تربیت‌بدنی قبل انقلاب است.

 

وی افزود: در سال150،57 سالن ورزشی بزرگ و درمجموع تنها 653 سالن ورزشی داشتیم درحالی‌که امروز حدود 3000 سالن به بهره‌برداری رسیده است.

 

حمیدی با بیان اینکه خیرین در حوزه تربیت‌بدنی هم حضورداشته‌اند، گفت: در احداث و تجهیز فضاهای ورزشی خیرین همراهی کرده‌اند و چندی قبل 12 سالن ورزشی در مشهد توسط خیر نیک‌اندیش آقای تربتی افتتاح شد.

 

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه موضوع تربیت‌بدنی دانش آموزان در مدارس استثنایی به دلیل نوع حرکت‌ها تخصصی است، گفت: همکارانی در این حوزه مشغول به خدمت هستند که تخصص‌های لازم را دارند.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها