7/20/2019
شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸
فعلا فیلم «رحمان 1400» توقیف است/ معلوم نیست چه تصمیمی در مورد فیلم گرفته شود/ تمام تلاش ما این است که «رحمان 1400» به گیشه برگردد و مردم آن را ببینند
منوچهر هادی، کارگردان فیلم «رحمان 1400» در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:

فعلا فیلم «رحمان 1400» توقیف است/ معلوم نیست چه تصمیمی در مورد فیلم گرفته شود/ تمام تلاش ما این است که «رحمان 1400» به گیشه برگردد و مردم آن را ببینند

منوچهر هادی، کارگردان فیلم «رحمان 1400» گفت: «تمام تلاش ما این است که فیلم دوباره به گیشه برگردد و مردم آن را ببینند. حیف است فیلمی که تا این حد مورد توجه قرار گرفته اکران خود را به اتمام نرساند، اما فعلا که توقیف هستیم و کاری نمی‌توان انجام داد.»

اعتمادآنلاین| در آخرین ساعات روز گذشته فیلم «رحمان 1400» به خاطر حذف نکردن کامل برخی از صحنه‌های اعلامی از سوی شورای پروانه نمایش توقیف شد. پس از آن بود که منوچهر هادی کارگردان این فیلم اعلام کرد بر خلاف آنچه گفته شده نسخه اصلاح‌شده این فیلم در سینماها به نمایش درآمده است. امروز در واکنش به این اظهارات هادی، مدیرکل سینمای حرفه‌ای اعلام کرد از نظر حقوقی فعلا پخش‌کننده و تهیه‌کننده باید پاسخگوی این اتفاق باشند. این موضوع باعث شد تا منوچهر هادی، کارگردان فیلم «رحمان 1400» برای پیگیری در مورد سرنوشت فیلمش در وزارت ارشاد حاضر شود.

 

منوچهر هادی، کارگردان فیلم «رحمان 1400» در واکنش به تصمیم سازمان سینمایی مبنی بر توقیف این فیلم به خبرنگار اعتمادآنلاین گفت: «اکنون که با شما در حال صحبت هستم پشت در یکی از اتاق‌های وزارت ارشاد به همراه علی سرتیپی نشستیم تا اجازه بدهند داخل شویم و درباره فیلم توضیحاتی را ارائه دهیم، اما معلوم نیست چه تصمیمی اتخاذ شود.»

 

منوچهر هادی ادامه داد: «تمام تلاش ما این است که فیلم دوباره به گیشه برگردد و مردم آن را ببینند. حیف است فیلمی که تا این حد مورد توجه قرار گرفته اکران خود را به اتمام نرساند، اما فعلا که توقیف هستیم و کاری نمی‌توان انجام داد.»

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها