8/20/2019
سه شنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
سومین جلسه رسیدگی به پرونده چند موسسه مالی آغاز شد

سومین جلسه رسیدگی به پرونده چند موسسه مالی آغاز شد

سومین جلسه رسیدگی به پرونده موسسات اعتباری البرز ایرانیان، آرمان، ولیعصر و فردوسی صبح امروز (دوشنبه) 26 فروردین ماه در شعبه 4 دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی آغاز شد. 

اعتمادآنلاین| اولین جلسه رسیدگی به پرونده موسسات مالی «البرز ایرانیان»، «ولیعصر»، «فردوسی» و «آرمان» روز 22 اسفند 97 به ریاست قاضی صلواتی در شعبه 4 دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی برگزار شد.

 

در دومین جلسه دادگاه رسیدگی به این پرونده در 25 اسفند سال 97، آقامیری نماینده دادستان گفت که 220 نفر، 40 میلیارد تومان تسهیلات کم سود یا بدون سود گرفته‌اند و نظر به اینکه تعدادی از افراد تسهیلاتی یا با سود کمتر از 4 درصد و یا بدون سود با ارتباطاتی که با متهمان داشتند دریافت کردند، تا یک ماه فرصت دارند تا به دادسرای پولی و بانکی مراجعه و درخصوص پرداخت اقدام کنند در غیر این صورت علیه آنها اعلام جرم خواهد شد.

 

در این پرونده سرمایه گذاران این موسسات 91 هزار نفر هستند که 6 هزار و 36 نفر از آنها برای شکایت مراجعه کرده‌اند. تعهد باقی مانده تعاونی البرز ایرانیان 1400 میلیارد و تعهد باقی مانده تعاونی ولیعصر 250 میلیارد است. این پرونده 4 متهم دارد و یکی از متهمان با وثیقه آزاد است.

 

منبع: ایسنا 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها