7/16/2019
سه شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸
ما در آمریکا با یک پدر مطلقه زندگی می‌کنیم
میشل اوباما:

ما در آمریکا با یک پدر مطلقه زندگی می‌کنیم

بانوی نخست سابق آمریکا با اشاره به اتهاماتی که علیه ترامپ مطرح می‌شود، به انتقاد از رئیس‌جمهوری آمریکا پرداخت و او را به یک «پدر مطلقه» تشبیه کرد.

اعتمادآنلاین| «میشل اوباما» همسر باراک اوباما، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا با کنار هم قرار دادن نحوه عملکرد دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا با دولت شوهرش، از بابت تصمیم ترامپ در تغییر اساسی میراث ریاست جمهوری اوباما اظهار ناامیدی کرد و ادامه داد: تصمیمات ترامپ درباره خدمات درمانی مرا به شدت عصبانی کرد.

 

میشل اوباما در جریان یک مصاحبه طولانی که درباره معرفی کتابش به نام «شدن» در لندن انجام شد، بدون ذکر نامی از ترامپ چندین بار به انتقاد از عملکرد او پرداخت و گفت:  به هرکسی که با باراک اوباما مشکل دارد، می‌گویم بیایید فکر کنیم چه چیزی ما را به مشکل انداخته است. هرگز هیچ شکایتی(علیه اوباما) وجود نداشته است.

 

وی آمریکا در دوران ریاست جمهوری ترامپ را به یک نوجوان تشبیه کرد و ادامه داد: ما از یک خانواده جداشده می‌آییم و تا حدی ناامید هستیم. برخی اوقات شما شنبه و یکشنبه‌های خود را با یک پدر مطلقه می‌گذرانید. تا حدی احساس شادی دارید اما بعداً بیمار می‌شوید. این دقیقاً همان حالتی است که امروز آمریکا گرفتارش شده است. ما با یک پدر مطلقه زندگی می‌کنیم.

 

میشل اوباما که 27 سال است با باراک اوباما ازدواج کرده، گفت که پیش از ورود به کاخ سفید زندگی بسیار متفاوت بود و خودشان را یک خانواده عادی توصیف کرد که پس از ورود به واشنگتن هرگز زمانی برای تطبیق با فضای سیاسی نداشتند.

 

وی ادامه داد: ما همیشه خودمان بودیم. ریاست جمهوری هرگز خود شما را تغییر نمی‌دهد بلکه این که شما چه کسی هستید را آشکار می‌کند. این دقیقاً مثل شنا کردن در یک اقیانوس با امواج بزرگ است. اگر شناگر قابلی نباشید، نمی‌توانید در میانه یک موج عظیم شنا کردن را یاد بگیرید.

 

میشل اوباما که دو سال قبل به همراه همسر و دو دخترش کاخ سفید را ترک گفته، همچنین گفته که تردیدی در این نداشته که در کتابش که بیش از 10 میلیون نسخه فروش رفته، درباره ترامپ صحبت کند.

 

منبع: ایسنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها