1/21/2020
سه شنبه، ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
بیش از صد هنرمند به «تنها نیستیم» گالری مژده پیوستند

بیش از صد هنرمند به «تنها نیستیم» گالری مژده پیوستند

پیرو فراخوان گالری مژده برای برگزاری نمایشگاهی خیریه به نفع آسیب دیدگان سیل های اخیر، از فردا چهارشنبه 28 فروردین، تا کنون 105 هنرمند با ارائه آثار خود در این رویداد مشارکت کردند.

اعتمادآنلاین|«تنها نیستیم» عنوان نمایشگاه خیریه گالری مژده است که پیشتر با هدف کمک به آسیب دیدگان در بم و کرمانشاه نیز برگزار شده است و این بار به لطف همت بلند هنرمندان تجسمی به یاری هموطنان آسیب دیده سیل های اخیر می رود. تا لحظه تنظیم این خبر 105 هنرمند با تقدیم 113 نقاشی، مجسمه و خوشنویسی در این نمایشگاه مشارکت دارند که صد در صد فروش این آثار به آسیب دیدگان هدیه خواهد شد.

 

نمایشگاه خیریه گالری مژده

 

در این رویداد هنرمندانی چون منوچهر نیازی، ناصر اویسی، حسن شکاری، عبدالله کیائی، مهدی سحابی، آرمان استپانیان، سیامک زمردی، سروش میلانی زاده، مرتضی گودرزی، بابک حقی، احمد محمدپور، مهدی فلاح، علیرضا کرمی، نادر افشاری، میر احمد غفاری، الهام عظیمی، علی شکری، احمد مازادی، سعید احمدزاده، محسن کرمی، محسن رزاقی، احمد آریامنش، بهرام حنفی، احد قدیری، کیارش یعقوبی، رضا بیگناه، امیرحسین دلبری، فریبرز میرکبیری، رویا شامحمدی، عارف گرانمایه، زهرا بهرامی، افروز هوشنگ و خلیل کوئیکی حضور دارند.

 

بر اساس اعلام گالری مژده همه آثار این نمایشگاه با حداقل قیمت و بسیار پایین تر از قیمت واقعی آثار هنرمندان به فروش خواهد رسید و تا این لحظه قیمت‌ها از 500 هزار تومان شروع و تا 30 میلیون تومان دامنه دارد.

 

نمایشگاه «تنها نیستیم» 28 تا 30 فروردین 1398 در گالری مژده برپا خواهد بود.

 

منبع: مهر 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها