8/23/2019
جمعه، ۰۱ شهریور ۱۳۹۸
نمی‌توانیم برای گرفتن ویزای آمریکا سفر کنیم
کولاکوویچ:

نمی‌توانیم برای گرفتن ویزای آمریکا سفر کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مسئولان برگزاری لیگ ملت‌های والیبال اگر خواهان حضور ایران در مرحله نهایی مسابقات هستند باید مساعدت بیشتری با تیم ملی به عمل آورند.

اعتمادآنلاین| ایگور کولاکوویچ پیش از آغاز تمرین عصر امروز تیم ملی والیبال در مورد اضافه شدن برخی لژیونرها به اردوی تیم ملی، گفت: لیگ‌های اروپایی به تازگی به پایان رسیده‌اند و برخی بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا به ما ملحق شدند. سعید معروف روز شنبه به ما اضافه شد و قائمی نیز به تازگی تمرینات خود را همراه ما آغاز کرده است. بازیکنانی که به تازگی به جمع ما اضافه شده‌اند تمرینات خود را با شدت کمتری آغاز کرده‌اند ولی تمرینات سایر بازیکنان با جدیت و قدرت در حال پیگیری است.

 

وی در مورد غیبت غفور و فیاضی در اردوی تیم ملی، گفت: غفور دچار مصدومیتی جزیی شده و در چند روز آینده به همراه صابر کاظمی به ما اضافه خواهد شد. پوریا فیاضی نیز با توجه به محدودیتی که تیم شهرداری ورامین در مسابقات باشگاه‌های آسیا با آن مواجه شده بود، به چین‌تایپه سفر کرد.

 

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد انجام بازی‌های تدارکاتی پیش از شروع لیگ ملت‌های والیبال، خاطرنشان کرد: درخواست‌های متعددی برای انجام بازی‌های تدارکاتی به کشورهای مختلف ارسال کردیم، ولی هنوز پاسخی دریافت نکردیم، بنابراین نخستین بازی رسمی تیم ملی در هفته نخست لیگ ملت‌ها در چین خواهد بود.

 

کولاکوویچ در مورد صدور ویزای آمریکا برای ملی‌پوشان ایران تصریح کرد: سرپرست تیم جزئیات بیشتری در این باره می‌داند. روند تمرینات تیم ملی در جریان است و نمی‌توانیم برای گرفتن ویزا به سفر دیگری برویم. مسئولان برگزاری لیگ ملت‌های والیبال اگر خواهان حضور ایران در مرحله نهایی مسابقات (در صورت راهیابی) هستند باید مساعدت بیشتری با ما به عمل آورند و در گرفتن ویزا به ما کمک کنند. هزینه و زمان سفر ملی‌پوشان برای گرفتن ویزا اصلا به صدو فدراسیون و تیم ملی نیست.

 

وی در پایان گفت: مردم ایران همانند مردم کشور من قابل احترام هستند و سزاوار برخوردی که سال گذشته با آنها شد نبودند.

 

منبع: تسنیم

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها