11/17/2019
یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۸
از کادر فنی و عملکرد خود بازیکنان راضی هستم
صوفی‌زاده:

از کادر فنی و عملکرد خود بازیکنان راضی هستم

نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال معتقد است که تیم فوتبال دختران جوان زیر 19 سال کشورمان در شرایطی پایاپای با تیم های صاحب چون کره جنوبی، ویتنام و لبنان در رقابت های گروهی قهرمانی آسیا بازی کرده و نتایج رضایت بخشی بدست آورده اند.

اعتمادآنلاین| 'لیلا صوفی زاده' پس از آنکه تیم فوتبال دختران جوان ایران با امتیاز برابر با ویتنام به دلیل تعداد بیشتر کارت های زردش، از صعود به مرحله نهایی رقابت ها فوتبال قهرمانی جوانان آسیا بازماند، گفت: از کادر فنی و عملکرد خود بازیکنان راضی هستم و اگرچه فرصت صعود به مرحله بعدی را از دست دادند اما چیزی از ارزش های آنان کم نمی شود زیرا آنان بسیار صادقانه و متعهدانه همچون سربازان برای وطن شان جنگیدند.


رئیس کمیته زنان فدراسیون فوتبال ادامه داد: تلاش فوتبالیست ها در این رقابت ها نتیجه همدلی، همکاری ، شجاعت و توان آنان بود و من به نمایندگی از طرف همه زنان کشورم از زحمات آنان قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانیم در آینده با تلاش و پشتکار به مراحل بعدی صعود کرده و جایگاهی در شان فوتبال زنان ایران کسب کنیم.


تیم فوتبال دختران جوان ایران (زیر 19 سال ) در مرحله دوم رقابت های قهرمانی جوانان آسیا با کسب تساوی یک بر یک برابر ویتنام ، باخت 2 بر صفر مقابل کره جنوبی و پیروزی پنج بر یک در بازی مقابل لبنان از صعود به مرحله نهایی بازماند.


ایران در این رقابت ها در گروه B با تیم های لبنان ، ویتنام و کره جنوبی هم گروه بود.


پیش تر تیم های ژاپن ، چین، تایلند و کره شمالی به مرحله نهایی راه یافتند و امروز چهار تیم استرالیا و میانمار ( گروه A ) و کره جنوبی و ویتنام (گروه B) به مرحله نهایی صعود کردند تا این در مرحله نهایی این رقابت ها که از پنج تا 18 آبان ماه به میزبانی تایلند برگزار می شود برای تعیین برترین های آسیا به مصاف هم بروند.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها