7/13/2020
دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پیام کاسیاس به هوادارانش بعد حمله قلبی؛ حالم خوب است

پیام کاسیاس به هوادارانش بعد حمله قلبی؛ حالم خوب است

سنگربان تیم فوتبال پورتو خیال دوستداران خود را بابت سلامتی‌اش آسوده کرد.

اعتمادآنلاین|ایکر کاسیاس با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی، نگرانی طرفداران و دوستداران خود را بابت سلامتی‌اش برطرف کرد.

 

شب گذشته (چهارشنبه) بود که باشگاه پورتو با انتشار خبری از دچار شدن سنگربان سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید به حمله قلبی در جریان تمرینات این تیم و انتقال او به بیمارستان خبر داد.

 

انتشار این خبر موجی از نگرانی و ناراحتی را در میان اهالی دنیای فوتبال به همراه داشت و اکثر ستاره‌های این رشته ورزشی با ارسال پیام‌هایی برای سنگربان سابق، برای او آرزوی سلامتی کردند.

 

باشگاه پورتو ساعاتی بعد با انتشار پیامی دیگر از بازگشت کاسیاس به شرایط پایدار خبر داد و اعلام کرد که او برای برطرف کردن مشکل قلبی‌اش تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

 

با این حال کاسیاس خودش نیز شخصاً اقدام به برطرف کردن نگرانی طرفدارانش کرد و با انتشار تصویری از خود روی تخت بیمارستان این پیام را در صفحات شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی نوشت: همه چیز تحت کنترل است. اتفاق واقعاً ترسناکی بود اما هنوز هم با قدرت ادامه می‌دهم. از همه شما به خاطر پیام‌های محبت‌آمیز‌تان بسیار تشکر می‌کنم.

 

کاسیاس البته پیش از این هم در پیامی برای نزدیکان خود از خوب بودن حالش خبر داده بود.

 

با مشکلی که برای کاپیتان سابق کهکشانی‌ها و تیم ملی اسپانیا رخ داده، او تا پایان این فصل دیگر برای پورتو به میدان نخواهد رفت. او اخیراً قرارداد خود را با این باشگاه پرتغالی برای یک سال تمدید کرده است.

 

منبع: تسنیم

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها