7/12/2020
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
مصائب خبرنگاری به نام «حمید معصومی‌نژاد، رم»

مصائب خبرنگاری به نام «حمید معصومی‌نژاد، رم»

«حمید معصومی‌نژاد، رم» عنوان کتابی درباره این خبرنگار است که به تازگی در انتشارات سروش در اختیار مراجعان قرار گرفته است.

اعتمادآنلاین|مسئول غرفه انتشارات سروش گفت: کتاب «حمید معصومی‌نژاد، رم» نوشته الساندرا مولاس به نمایشگاه کتاب رسید. این کتاب درباره زندگی یک خبرنگار ایرانی است که در رم باسختی‌های زیادی مواجه می‌شود. قرار است آئین رونمایی این کتاب بعد از نمایشگاه کتاب برگزار شود.

 

منصور جهانگیری درباره آثار پرفروش حوزه رسانه و علوم ارتباطات این انتشارات توضیح داد: کتاب‌های «ارتباط شناسی»، «ایران در چهار کهکشان ارتباطاتی»، «ارتباط کلامی»، «مبانی تبلیغ» و مجموعه سه جلدی «ارتباطات و آگاهی» از آثار پرفروش این حوزه بوده‌اند.

 

مسئول غرفه انتشارات سروش ادامه داد: با توجه به این‌که بیشتر آثار انتشار یافته در حوزه علوم انسانی ترجمه است، بیشتر مراجعان سراغ آثار تازه تألیفی در حوزه رسانه را از ما می‌گرفتند. هرچند انتشارات سروش می‌کوشد آثار تألیفی بیشتری در اختیار مراجعان قرار دهد اما این امر نیازمند همراهی نویسندگان نیز هست.

 

وی با اشاره به تخفیف 20 درصدی انتشارات سروش در نمایشگاه کتاب گفت: با وجود مشکلات موجود در صنعت نشر، فروش خوبی را تجربه کرده‌ایم اما متأسفانه اطلاع‌رسانی در نمایشگاه ضعیف بود و مراجعان از هدایت نادرست واحدهای اطلاع‌رسانی به انتشارات سروش گلایه داشتند. 

 

منبع: مهر 

اعتمادآنلاین را در تلگرام دنبال کنید: https://t.me/EtemadOnline
موضوعات مرتبط
دیدگاه ها