12/14/2019
شنبه، ۲۳ آذر ۱۳۹۸
پنجشنبه رسیدگی به اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس را آغاز می‌کنیم
عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان:

پنجشنبه رسیدگی به اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس را آغاز می‌کنیم

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان گفت: قرار است در روز پنجشنبه هفته جاری (19 اردیبهشت) رسیدگی به طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس را در شورای نگهبان آغاز کنیم.

اعتمادآنلاین| عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به آخرین اخبار از بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: این مصوبه در هفته گذشته از سوی مجلس به شورای نگهبان ارسال شده و ما آن را دریافت کرده‌‌‌ایم.

 

وی با بیان اینکه فعلاً نمی‌توان درباره شکل و یا محتوای مصوبه مجلس درباره اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس اظهار نظر کرد، افزود: این مصوبه در دستورکار جلسه هفته گذشته شورای نگهبان قرار داشت، اما فرصت نشد تا به آن رسیدگی کنیم.


سخنگوی شورای نگهبان اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، قرار است در روز پنجشنبه هفته جاری (19 اردیبهشت) رسیدگی به طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس را در شورای نگهبان آغاز کنیم.

 

کدخدایی در پایان با ابراز اینکه "تلاش می‌کنیم نظر شورای نگهبان نسبت به طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس را در موعد مقرر قانونی به مجلس اعلام کنیم"، خاطرنشان کرد: هنوز مشخص نیست زمان رسیدگی به این طرح چه‌زمانی در شورای نگهبان پایان می‌یابد، اما قاعدتاً پیش از موعد مقرر قانونی 20روزه خواهد بود.

 

منبع: تسنیم 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها