10/17/2019
پنج شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸
نگران برخی اعمال تحریک‌آمیز دولت آمریکا هستم
هیلاری کلینتون:

نگران برخی اعمال تحریک‌آمیز دولت آمریکا هستم

هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا در دولت «باراک اوباما» به تصمیم ایران مبنی بر کاهش برخی از تعهدات برجامی خود واکنش نشان داد و با ابراز نگرانی در مورد شرایط پیش آمده گفت: در واقع شرایط بسیار خطرناک و نگران‌کننده است. نمی توان شرایطی خطرناک‌تر  از شرایط فعلی را تصور کرد.

اعتمادآنلاین|وزیر خارجه اسبق آمریکا با انتقاد از تصمیم‌های رئیس‌جمهوری برای فشار علیه ایران، دولت فعلی را دولتی دانست که به هیچ توافقی متعهد نیست.

 

به گزارش واشنگتن اگزماینر، هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا در دولت «باراک اوباما» به تصمیم ایران مبنی بر کاهش برخی از تعهدات برجامی خود واکنش نشان داد و با ابراز نگرانی در مورد شرایط پیش آمده گفت: در واقع شرایط بسیار خطرناک و نگران‌کننده است. نمی توان شرایطی خطرناک‌تر  از شرایط فعلی را تصور کرد.

 

وی در ادامه به سیاست های جنگ طلبانه ترامپ اشاره کرد و گفت: من نگران برخی اعمال تحریک‌آمیز دولت آمریکا هستم. ارسال ناو جنگی به منطقه، شرایط را بدتر می‌کند.

 

کلینتون افزود: متاسفانه  کشور ما دولتی دارد که به هیچ توافق و قراردادی متعهد نیست؛ ایرانی‌ها هم اعلام کردند که اگر شما به توافق هسته‌ای پایبند نباشید، ما هم تعهدات خود را زیر پا می‌گذاریم و شروع به غنی‌سازی اورانیوم خواهیم کرد.

 

منبع: ایلنا 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها