8/23/2019
جمعه، ۰۱ شهریور ۱۳۹۸
سون هیونگ مین بهترین بازیکن فصل تاتنهام

سون هیونگ مین بهترین بازیکن فصل تاتنهام

«سون هیونگ مین» ستاره کره ای تاتنهام پس از تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل اورتون تمام جوایز فردی پایان فصل باشگاه انگلیسی را تصاحب کرد.

اعتمادآنلاین| تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) روز دوشنبه نوشت: مهاجم توانمند و ملی پوش اسپرز که نمی توانست تیمش را مقابل تافی ها همراهی کند، پس از اتمام بازی با گذر از تونل منتهی به زمین، جایزه بهترین گل فصل را برای گل انفرادی که در پیروزی 3 بر یک تاتنهام مقابل چلسی به ثمر رساند، از آن خود کرد.


در حالی که بیشتر هواداران تاتنهام همچنان در ورزشگاه حضور داشتند و از جشن پایان فصل لذت می بردند، سون بار دیگر برای دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل، بهترین بازیکن جوان و بهترین بازیکن از نگاه هواداران وارد چمن ورزشگاه تازه تاسیس تاتنهام شد.


در جریان فصل جاری، سون در مجموع 47 بازی در تمامی رقابت ها 20 گل به ثمر رسانده و این در حالی است که تاتنهامی ها هنوز یک فینال مهیج را در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا که طبق برنامه یکم ژوئن در مادرید اسپانیا برگزار می شود، پیش رو دارند.


علاوه بر این، انتظار می رود سون تیم ملی کشورش را در بازی های دوستانه مقابل تیم های استرالیا (7 ژوئن) و ایران (11 ژوئن) که به منظور آماده سازی برای نخستین دور انتخابی جام جهانی 2022 قطر برگزار می شود، همراهی کند.


نخستین دور بازی های انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا از ششم تا یازدهم ژوئن با حضور 12 تیم برگزار خواهد شد.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها