8/23/2019
جمعه، ۰۱ شهریور ۱۳۹۸
آغاز فعالیت حیات شبانه از دو شب قبل در 3 معبر شهری/ هماهنگی با همه دستگاه‌ها
زهرا نژادبهرام، عضو شورای شهر تهران خبر داد؛

آغاز فعالیت حیات شبانه از دو شب قبل در 3 معبر شهری/ هماهنگی با همه دستگاه‌ها

زهرا نژادبهرام، عضو شورای شهر تهران عنوان کرد: با هماهنگی و نظارت همه دستگاه‌ها از دو شب قبل حیات شبانه در 3 معبر شهری آغاز شده است.

اعتمادآنلاین|زهرا نژادبهرام، عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص آغاز حیات شبانه در تهران گفت: اجرای این طرح به دنبال تصویب آن در بهمن ماه سال گذشته است.

 

وی افزود: براساس طرح مصوب شده قرار شد در 5 نقطه به صورت پایلوت و همزمان با آغاز اعیاد شعبانیه حیات شبانه شکل بگیرد هرچند که این کار به تأخیر افتاد و قرار شد در ایام ماه رمضان این کار شروع شود.

 

نژادبهرام گفت: عموما در ماه رمضان و ماه محرم تهران شبانه روزی می شود آن هم به دلیل برگزاری مراسم‌های مذهبی و قرار شد با استفاده از این ظرفیتی که وجود دارد در شهر بتوانیم 5 محور را به عنوان حیات شبانه ایجاد کنیم.

 

عضو شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اینکه نهایت این اقدامات چه قرار است باشد گفت: نشاط شهری، افزایش امنیت، انتقال بخشی از ترافیک روز به شب و افزایش بهبود کیفیت زندگی این معابر، افزایش چرخش اقتصادی و خلاصه همان اتفاقی که در روز در این معابر رخ می‌دهد در شب هم قرار است رخ دهد.

 

نژاد بهرام گفت: این امر از ساعت 11 شب تا 3 صبح روز بعد ادامه دارد و در حال حاضر از دو شب گذشته در سه محور با هماهنگی و همکاری همه ذی نفعان و دستگاه‌های مسوول در حال برگزاری است.

 

منبع: فارس 

 

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها