8/23/2019
جمعه، ۰۱ شهریور ۱۳۹۸
خط قرمز ما دکتر لاریجانی است/ بهتر است عارف کاندیدا نشود/ برای انتخاب نواب مجلس برنامه داریم
سخنگوی کمیسیون مستقلین مجلس:

خط قرمز ما دکتر لاریجانی است/ بهتر است عارف کاندیدا نشود/ برای انتخاب نواب مجلس برنامه داریم

مهرداد بائوج لاهوتی، سخنگوی کمیسیون مستقلین مجلس از حمایت این کمیسیون برای ابقای علی لاریجانی در ریاست مجلس خبر داد و عنوان کرد: خط قرمز ما دکتر لاریجانی است.

اعتمادآنلاین| مهرداد بائوج لاهوتی، سخنگوی کمیسیون مستقلین مجلس درباره بررسی مسئله انتخابات هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در فراکسیون مستقلین گفت: خط قرمز ما دکتر لاریجانی است و تمامی اعضای فراکسیون با یکدیگر اجماع داریم که ایشان رئیس مجلس شود.

 

سخنگوی فراکسیون مستقلین تاکید کرد: اجازه نمی‌دهیم شخص دیگری به ریاست مجلس برسد و با هر فراکسیونی هم که با ما روی ریاست وی اجماع داشته باشد ائتلاف می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: تصمیم‌گیری روی ریاست آقای لاریجانی در فراکسیون صورت گرفت و تمامی اعضا تائید کردند که وی باید در سمت خود ابقا شود.

 

نماینده مردم لنگرود ادامه داد: برای انتخاب نواب به انضمام هیأت رئیسه کمیته‌ای تشکیل شده است و طی جلساتی که در هفته آینده برگزار خواهیم کرد در خصوص این در موضوع تصمیم‌گیری می‌شود.

 

وی ادامه داد: دو رویکرد در پیش‌بینی فراکسیون ما وجود دارد نخست آن‌که فراکسیون‌های دیگر می‌آیند و ما با آن‌ها ائتلاف می‌کنیم و یا این که به طور مستقل وارد انتخابات هیأت رئیسه می‌شویم.

 

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی افزود: برای تعیین نواب ساز و کار مشخصی داریم و برای انتخاب آقای لاریجانی هم در فراکسیون رأی گیری کردیم که همه به اتفاق گفتند ایشان باید رئیس بماند. بهتر است آقای عارف هم کاندید نشود زیرا این کار به صلاح خودش نیست.

 

منبع: ایلنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها