12/11/2019
چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۸
جزئیات مسابقه عکاسی نمایش «اکلیل» اعلام شد

جزئیات مسابقه عکاسی نمایش «اکلیل» اعلام شد

نمایش «اکلیل» در تاریخ شنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 19 میزبان عکاسان و خبرنگاران است که این رویداد در قالب رقابت بین هنرمندان عکاس تئاتر ، اتفاق می‌افتد.

اعتمادآنلاین| گروه نمایش  «اکلیل» در نظر دارد عکس‌های شرکت کنندگان در این رویداد را مورد تقدیر قرار داده و به نفرات برتر هدیه نقدی تقدیم می‌کند.

 

نمایش «اکلیل» به نویسندگی مهدی کوشکی و کارگردانی مهتاب شکریان هر شب در تئاتر مستقل روی صحنه می‌رود.

 

 

به گزارش اعتمادآنلاین گروه نمایش «اکلیل» شرایط شرکت در این مسابقه را به شرح زیر اعلام کرده است: 

 

شرکت برای تمامى عکاسان تئاتر آزاد و .داوری این آثار بر عهده گروه کارشناسی نمایش اکلیل است.

 

گروه نمایش اکلیل،سه عکس برتر را مورد تقدیر قرار داده و به 2 هنرمند مبلغ 5٫000٫000 ریال اهدا می‌کند.

 

هر عکاس باید آلبوم عکس خود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته و صفحه نمایش اکلیل @Namayesh_aklil را تگ و هشتگ #نمایش_اکلیل را اضافه کند.

 

ویرایش عکس‌ها فقط در حد اصلاح رنگ، نور و کادر بندی مجاز است. جا‌به‌جایی عناصر تصویری یا تلفیق چند عکس با یکدیگر مورد داوری قرار نخواهد گرفت. 

 

هر شرکت کننده می‌تواند فقط 3 عکس با کیفیت بالا و مطلوب در اینستاگرام پست و همچنین ارسال کند. 

 

ارسال هر اثر به مسابقه به منزله آن است که کلیه حقوق معنوی و هنری آثار ارسالی متعلق به خود شرکت کننده است و در صورت اثبات خلاف آن از مسابقه حذف خواهد شد.

 

عکس‌ها با مشخصات فوق ، باید در زمان مقرر در صفحه عکاس به اشتراک گذاشته شود و به شماره 1985 771 0990 واتساپ یا تلگرام شود. 

 

اجرای نمایش «اکلیل» نوشته مهدی کوشکی و به کارگردانی مهتاب شکریان و با بازی مهدی کوشکی و نگار عابدی از 16 اردیبهشت ماه 98 آغاز شده و  تا 31 اردیبهشت ماه 1398، ساعت 18:30 در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می رود.

 

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها