11/14/2019
پنج شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۸
تزریق مالی و زمین خوب نداشتیم
پژمان منتظری:

تزریق مالی و زمین خوب نداشتیم

«پژمان منتظری» پس از پیروزی مقابل سپیدرود در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: شرمنده هواداران شدیم اما آنها باید از مشکلات ما خبردار شوند.

اعتمادآنلاین| پژمان منتظری پس از پیروزی 2 بر یک آبی های پایتخت مقابل سپیدرود رشت در هفته پایانی لیگ برتر اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم امروز روز خداحافظی کسی بود که واقعاً دوستش دارم و به بازی او اعتقاد دارم؛ کسی که همیشه تمام توان خود را برای استقلال گذاشته است؛ خسرو حیدری استقلال را دوست داشته و وقتی از خداحافظی او باخبر شدم، عمیقا ناراحت شدم ولی به او تبریک می‌گویم که تصمیم گرفت با شجاعت خداحافظی کند. این افتخار نصیب هر کسی نخواهد شد، برای او آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم دوباره زود او را در صحنه‌های فوتبال ببینیم.


وی در ادامه افزود: تمام بازیکنان شرمنده هستند ولی در یک ماه اخیر اتفاقاتی رخ داد که ما برای جلوگیری از رخ دادنشان تلاش می کردیم اما کار به جایی رسید که بازیکنان نمی‌توانستند تحمل کنند و به ما می‌گفتند چرا اجازه نمی‌دهید این اتفاق بیفتد. بحث بازیکنان ما پول نبود و اگر مسئولان می خواستند پولی به تیم تزریق کنند باید 40 روز قبل که در کورس قهرمانی بودیم این کار را انجام می دادند. 


منتظری خاطرنشان کرد: مگر می‌شود تیمی که در کورس قهرمانی است، تنها 32 درصد پول بگیرد و کمترین دریافتی را داشته باشد و تنها در یک بازی مانده به پایان فصل، به آنها پول بدهد. این پول الان به درد چه کسی می‌خورد. همه چیز از دست رفت و شرمنده هواداران شدیم.


منتظری تأکید کرد: زیاد در فضای مجازی نیستم اما گفتم که اصلاً نیازی به این پول ندارم، زیرا کار، کار درستی نبود ولی باید مردم بدانند چه اتفاقی در استقلال در حال رخ دادن است.


کاپیتان آبی ها در پاسخ به این پرسش که آیا عدم اعتماد باعث این اتفاق شده است، تاکید کرد: تزریق مالی و زمین خوب نداشتیم. مگر می‌شود استقلال چنین شرایطی داشته باشد؟ چرا باید این اتفاق برای این تیم بزرگ بیفتد؟


منتظری در خصوص تهدید معاون باشگاه که به بازیکنان گفته بوده باید در اردو حضور داشته باشید، گفت: این اتفاق افتاد، بازیکنان هم دوست نداشتند چنین اتفاقی رخ دهد. حتی خود مجیدی هم حرفی برای گفتن نداشت. چقدر ضمانت کند؟ چقدر پا درمیانی کند؟


وی ادامه داد: الان دیگر بحث مالی وجود ندارد بلکه بحث احترام به بازیکنان است. مگر بازیکن برده است؟ چرا می‌گویید فردا صبح پول به حساب می‌آید ولی این اتفاق نمی‌افتد؟ با اینکه پول هم داده‌اند، هنوز چند بازیکن پول نگرفته‌اند. بحث من، بحث مالی نیست و برای من زشت است که در این مورد صحبت کنم. بازیکنان ما 40 روز است 2 میلیون، 2 میلیون از هم قرض می‌گیرند.


کاپیتان استقلال تأکید کرد: متأسفانه در فضای مجازی برخی افراد می‌توانند همه چیز بگویند. از هیچکس نمی‌ترسم. حرف‌هایم را می‌زنم، عده‌ای به دنبال منافع خودشان هستند. من یقه‌ی برخی‌ها را گرفتم که هیچ‌کس جرأت حرف زدن به آنها را ندارد. چرا باید استقلال در پایان فصل بازیکنانش را از دست بدهد؟ چرا باید آنها در پایان به دنبال قرارداد باشند؟ الان آخر فصل است مگر می‌شود بازیکنان را پیدا کرد؟ باید به بازیکن احترام گذاشت. هر مشکلی که دارید، باید به بازیکن احترام بگذارید. اگر او را نمی‌خواهید، راحت به او بگویید که برود.


منتظری در پایان خاطرنشان کرد: چه زمانی می‌خواهد این اتفاقات از بین برود؟ چه زمان همه چیز اصلاح می‌شود؟ اینقدر بازیکنان را جلوی مردم قرار ندهید.

 

منبع: ایرنا

موضوعات مرتبط
دیدگاه ها